Halu nemocnice zaplnily lidské tváře

Novou fotovýstavu hostí od 7. září hala litoměřické nemocnice. Sérii snímků s názvem „Pohled do tváře člověka“ zde představuje rodák z Mostů u Jablunkova a jeden ze zakládajících členů  fotoklubu Jablunkov Jan Kufa Kičeřok.

Práce Jana Kufy Kičeřoka se objevují na výstavách po celé naší republice, na Slovensku v Polsku a Maďarsku. Mimo výstav s fotoklubem Jablunkov má také své autorské výstavy, kterých bylo do dnešního dne více než třicet. Poslední dobou se tento fotograf zabývá více tvářemi člověka, pralesem Mionši a makro fotografii přírody. V loňském roce vydal svojí první publikaci s názvem „Od portrétu k dokumentu“.

Výstava zajímavých fotografií lidských tváří v hale nemocnice potrvá do konce října 2017. (nk)

Vloženo: 8. 9. 2017