18.11.2021 bude LPS pro děti a dorost zajištěna v Roudnici n.L.

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Litoměřice, o.z. připomíná, že v některých dnech letošního roku není dětská lékařská pohotovostní služba (LPS) v okrese Litoměřice zajištěna v centrální ordinaci dětské pohotovosti sídlící v Nemocnici Litoměřice, o.z., ale přímo v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost MUDr. Martiny Procházkové v Havlíčkově ulici č.p. 171 v Roudnici nad Labem. Tato situace opět nastane ve čtvrtek 18. listopadu 2021.

V tento den bude centrální ordinace dětské pohotovosti v Nemocnici Litoměřice, o.z. UZAVŘENA. Důvodem je skutečnost, že někteří lékaři nechtějí svoji povinnost výkonu LPS plnit v centrální pohotovostní ordinaci v litoměřické nemocnici a preferují výkon této služby ve své ordinaci.

Mimo výše uvedené dny bude LPS pro děti a dorost zajištěna jako obvykle, tedy v centrální ordinaci dětské LPS sídlící v 1. nadzemním podlaží pavilonu B litoměřické nemocnice.

LPS je bez ohledu na místo výkonu zajišťována ve všední dny v době od 17.00 do 20.00 hodin a o víkendy a svátky v době od 10.00 do 19.00 hodin.

Vloženo: 15. 11. 2021