UPOZORNĚNÍ: 24. 5. 2019 bude LPS pro děti a dorost opět zajištěna v Roudnici nad Labem

Nemocnice Litoměřice, a.s. připomíná, že v některých dnech letošního roku nebude dětská lékařská pohotovostní služba (LPS) v okrese Litoměřice zajištěna v centrální ordinaci dětské pohotovosti sídlící v Nemocnici Litoměřice, a.s., ale přímo v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost MUDr. Martiny Procházkové v Havlíčkově ulici č.p. 171 v Roudnici nad Labem.
Tato situace v nejbližší době opět nastane 24. května 2019 (pátek), dále pak 25. června 2019.

V těchto dnech bude centrální ordinace dětské pohotovosti v Nemocnici Litoměřice, a.s. UZAVŘENA. Důvodem je skutečnost, že někteří lékaři nechtějí svoji povinnost výkonu LPS plnit v centrální pohotovostní ordinaci v litoměřické nemocnici a preferují výkon této služby ve své ordinaci.

O termínech ve druhém pololetí roku 2019, kdy bude dětská LPS opět zajištěna v ordinaci MUDr. Procházkové v Roudnici nad Labem, bude nemocnice včas informovat na svých webových stránkách.

LPS je bez ohledu na místo výkonu zajišťována ve všední dny v době od 17.00 do 20.00 hodin a o víkendy a svátky v době od 10.00 do 19.00 hodin. (nk)

Vloženo: 21. 5. 2019