26. července bude dětská LPS opět v Roudnici nad Labem

V pátek 26. července 2019 bude lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost v našem regionu opět zajištěna v ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost MUDr. Martiny Procházkové (Havlíčkova 171, Roudnice n./L.), nikoli v centrální ordinaci dětské pohotovosti v litoměřické nemocnici.

V tento den bude centrální ordinace dětské pohotovosti v Nemocnici Litoměřice, a.s. UZAVŘENA. Důvodem je skutečnost, že někteří lékaři nechtějí svoji povinnost výkonu LPS plnit v centrální pohotovostní ordinaci v litoměřické nemocnici a preferují výkon této služby ve své ordinaci. Stejná situace nastene během prázdnin ještě v úterý 27. 8. 2019.

LPS je bez ohledu na místo výkonu zajišťována ve všední dny v době od 17.00 do 20.00 hodin a o víkendy a svátky v době od 10.00 do 19.00 hodin. (nk)

Vloženo: 24. 7. 2019