PF 2018

30. 12. 2017

PF 2018

Vážení pacienti a návštěvníci naší nemocnice,

u příležitosti příchodu nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, radosti, optimismu a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Radostné Vánoce

23. 12. 2017

Radostné Vánoce

kouzelné Vánoce plné radosti, lásky a pohody

Vám přeje vaše nemocnice

26. prosince bude otevřená nemocniční lékárna

26. prosince bude otevřená nemocniční lékárna

Na 2. svátek vánoční, tj. v úterý 26. prosince 2017, otevřeme nemocniční lékárnu!
Budeme tu pro vás v době od 10 do 16 hodin.

Máme pro vás prosincový Zpravodaj Nemocnice Litoměřice

Máme pro vás prosincový Zpravodaj Nemocnice Litoměřice

Poslední letošní Zpravodaj Nemocnice Litoměřice je tu!
Najdete ho na odděleních, ve vybraných čekárnách, na recepci ve vstupní hale nemocnice a elektronicky na našich webových stránkách.

Máme další novou sanitku

Máme další novou sanitku

Další novou sanitkou se může od první poloviny prosince pochlubit litoměřická nemocnice. Nový VW Transporter řady T6, který je letos již druhým přírůstkem do vozového parku nemocnice, nahradí jednu ze starších sanitek. Představení nového sanitního vozu představitelům Rady města a dozorčí rady nemocnice, a to včetně praktických ukázek, proběhlo ve středu 20. prosince v areálu Nemocnice Litoměřice, a.s.

Lovosičtí házenkáři k nám přijeli se štědrou nadílkou

15. 12. 2017

Lovosičtí házenkáři k nám přijeli se štědrou nadílkou

Sponzorský dar v podobě pěti televizí a spoustu klubových dárkových předmětů přijeli ve středu 13. prosince do litoměřické nemocnice osobně předat lovosičtí házenkáři. Při návštěvě doprovodil zástupce hráčů a představitelů klubu i legendární Lovec, maskot lovosické házené.

Upozornění pro rodiče - vyšetření sluchových emisí u dětí

11. 12. 2017

Upozornění pro rodiče - vyšetření sluchových emisí u dětí

V ORL ambulanci každé úterý opět provádíme vyšetření sluchových emisí u dětí.
Na vyšetření se telefonicky objednávejte v pracovní dny v době od 8.00 do 15.00 hodin.

Ježíškova vnoučata nadělují i v naší nemocnici

6. 12. 2017

Ježíškova vnoučata nadělují i v naší nemocnici

Litoměřická nemocnice se v letošním roce zapojila do projektu s názvem Ježíškova vnoučata. A přestože se nápad o zapojení nemocnice do projektu zrodil teprve v polovině listopadu, dostali již po pár dnech první dva naši pacienti své vysněné vánoční dárky. A další průběžně přicházejí.

Na interně jezdí zrekonstruované výtahy

6. 12. 2017

Na interně jezdí zrekonstruované výtahy

Celkem tři výtahy byly v průběhu listopadu rekonstruovány v interním pavilonu (F) Nemocnice Litoměřice, a.s.
V rámci rekonstrukce byly vyměněny výtahové stroje včetně motorů, převodovky a nosných lan. Byly učiněny revize vodících lišt a kompletní výměnou prošly také elektroinstalace ve strojovně výtahů na střeše pavilonu. Původní zůstaly výtahové kabiny.

Magnetická rezonance je na místě

4. 12. 2017

Magnetická rezonance je na místě

Ve své poslední fázi je nyní projekt budování nového pracoviště magnetické rezonance v litoměřické nemocnici. Tu odstartovalo poslední listopadový den stěhování samotného přístroje.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29