V hale nemocnice tentokrát kouzlí paní zima

10. 1. 2018

V hale nemocnice tentokrát kouzlí paní zima

"Krásy zimy“ je název nové fotovýstavy, která byla první lednový pátek zahájena vernisáží v hale litoměřické nemocnice. Autorem poutavých snímků zimní krajiny a úkazů, které umí vykouzlit jedině mráz s pomocí vody, je litoměřický fotograf a patriot Josef Pospíchal.

Budete v době volby prezidenta republiky v nemocnici? I zde můžete volit

5. 1. 2018

Budete v době volby prezidenta republiky v nemocnici? I zde můžete volit

Své aktivní volební právo může volič uplatnit i při pobytu ve zdravotnickém zařízení.
Má pro to několik možností odvislých do určité míry od charakteru jeho pobytu nebo hospitalizace, a to zda půjde o pobyt dlouhodobý či krátkodobý.

Zde nabízíme návod, jak v tomto případě postupovat.

Akční nabídka nemocniční lékárny na leden a únor

5. 1. 2018

Akční nabídka nemocniční lékárny na leden a únor

Bojujte s nástrahami chladného počasí s pomocí produktů z akční nabídky naší lékárny na leden a únor!

První přišla na svět Ema

4. 1. 2018

První přišla na svět Ema

Ema Jirásková se v Litoměřicích stala prvním miminkem narozeným v roce 2018. Maminka Kristýna Křížová z Úštěku ji v litoměřické porodnici přivedla na svět 1. ledna 53 minut po půlnoci. Holčička po porodu vážila 2990 gramů a měřila 50 cm.

Tříkrálová sbírka v naší nemocnici

3. 1. 2018

Tříkrálová sbírka v naší nemocnici

Zítra, tj. 4. ledna můžete před nemocnicí, příp. v prostorách vstupní haly nemocnice, potkat koledníky Tříkrálové sbírky pořádané Charitou ČR
Koledníky Charity lze rozpoznat podle průkazky vystavené a potvrzené Charitou ČR, kterou na požádání předloží. Kasička, do které koledníci vybírají, je opatřena znakem Charity a musí být úředně zapečetěná městským úřadem.

PF 2018

30. 12. 2017

PF 2018

Vážení pacienti a návštěvníci naší nemocnice,

u příležitosti příchodu nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, radosti, optimismu a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Radostné Vánoce

23. 12. 2017

Radostné Vánoce

kouzelné Vánoce plné radosti, lásky a pohody

Vám přeje vaše nemocnice

26. prosince bude otevřená nemocniční lékárna

26. prosince bude otevřená nemocniční lékárna

Na 2. svátek vánoční, tj. v úterý 26. prosince 2017, otevřeme nemocniční lékárnu!
Budeme tu pro vás v době od 10 do 16 hodin.

Máme pro vás prosincový Zpravodaj Nemocnice Litoměřice

Máme pro vás prosincový Zpravodaj Nemocnice Litoměřice

Poslední letošní Zpravodaj Nemocnice Litoměřice je tu!
Najdete ho na odděleních, ve vybraných čekárnách, na recepci ve vstupní hale nemocnice a elektronicky na našich webových stránkách.

Máme další novou sanitku

Máme další novou sanitku

Další novou sanitkou se může od první poloviny prosince pochlubit litoměřická nemocnice. Nový VW Transporter řady T6, který je letos již druhým přírůstkem do vozového parku nemocnice, nahradí jednu ze starších sanitek. Představení nového sanitního vozu představitelům Rady města a dozorčí rady nemocnice, a to včetně praktických ukázek, proběhlo ve středu 20. prosince v areálu Nemocnice Litoměřice, a.s.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31