Ježíškova vnoučata nadělují i v naší nemocnici

6. 12. 2017

Ježíškova vnoučata nadělují i v naší nemocnici

Litoměřická nemocnice se v letošním roce zapojila do projektu s názvem Ježíškova vnoučata. A přestože se nápad o zapojení nemocnice do projektu zrodil teprve v polovině listopadu, dostali již po pár dnech první dva naši pacienti své vysněné vánoční dárky. A další průběžně přicházejí.

Na interně jezdí zrekonstruované výtahy

6. 12. 2017

Na interně jezdí zrekonstruované výtahy

Celkem tři výtahy byly v průběhu listopadu rekonstruovány v interním pavilonu (F) Nemocnice Litoměřice, a.s.
V rámci rekonstrukce byly vyměněny výtahové stroje včetně motorů, převodovky a nosných lan. Byly učiněny revize vodících lišt a kompletní výměnou prošly také elektroinstalace ve strojovně výtahů na střeše pavilonu. Původní zůstaly výtahové kabiny.

Magnetická rezonance je na místě

4. 12. 2017

Magnetická rezonance je na místě

Ve své poslední fázi je nyní projekt budování nového pracoviště magnetické rezonance v litoměřické nemocnici. Tu odstartovalo poslední listopadový den stěhování samotného přístroje.

Výtěžek z letošní kapustnice byl trojnásobný

27. 11. 2017

Výtěžek z letošní kapustnice byl trojnásobný

Patnáct tisíc korun je výtěžek ze sobotní dobročinné akce, při které vařil pan Jozef Pásztor pravou maďarskou kapustnici a tu poté za dobrovolný příspěvek nabízel v Krušovické pivnici v Litoměřicích.

Zajděte na polévku, pomůžete naší nemocnici

21. 11. 2017

Zajděte na polévku, pomůžete naší nemocnici

Již tuto sobotu se uskuteční dobročinná akce na podporu litoměřické nemocnice. Po loňském úspěšném prvním ročníku bude dne 25. listopadu v Krušovické pivnici v Litoměřicích pan Jozef Pásztor opět na vlastní náklady vařit a osobně za dobrovolný příspěvek nabízet všem příchozím tradiční maďarskou kapustnici. Veškerý výtěžek z této akce následně věnuje dětskému oddělení litoměřické nemocnice.

Nová fotovýstava nabízí především pocity

6. 11. 2017

Nová fotovýstava nabízí především pocity

Poslední ze série letošních výstav odstartovala ve fotogalerii v hale litoměřické nemocnice začátkem listopadu. Na pacienty a návštěvníky nemocnice zde tentokrát čekají snímky litoměřického fotografa Zbyňka Nezbedy. Výstava nese název "Fotografie“.

Akční nabídka nemocniční lékárny na listopad a prosinec

1. 11. 2017

Akční nabídka nemocniční lékárny na listopad a prosinec

Nemocniční lékárna pro vás na listopad a prosinec připravila další zajímavou nabídku
Vyzbrojte se u nás nejen na boj s nástrahami chladného počasí, ale nakupujte i řadu dalších produktů za opravdu výhodné ceny.
Přehled všech produktů za akční ceny najdete v přiložených letácích. Navíc Vám nabízíme řadu výhod spojených s nákupem na naši zákaznickou kartu a nákup bezlepkového sortimentu.

Stavba magnetické rezonance je v plném proudu

27. 10. 2017

Stavba magnetické rezonance je v plném proudu

V plném proudu jsou stavební práce na budoucím pracovišti magnetické rezonance litoměřické nemocnice. Ty byly zahájeny v září demontáží rentgenového přístroje, který byl v prostoru, kam bude moderní technologie umístěna. Na demontáž přístroje navázaly bourací práce a vlastní stavba, v rámci které probíhá úprava dispozic pracoviště, jsou realizovány nové instalace a modernizovány povrchy

28. října bude otevřená nemocniční lékárna

27. 10. 2017

28. října bude otevřená nemocniční lékárna

Zítra na Den vzniku samostatného československého státu, tj. v sobotu 28. října 2017, otevřeme nemocniční lékárnu!
Budeme tu pro vás v době od 10 do 16 hodin.

Ve středu 25. října bude ORL ambulance pouze do 14.00 hodin

24. 10. 2017

Ve středu 25. října bude ORL ambulance pouze do 14.00 hodin

Zítra, tj. 25. 10. 2017, je z provozních důvodů zkrácena ordinační doba ORL ambulance. Pacienti budou ošetřeni pouze do 14.00 hodin.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30