Aktuality

Na dětském oddělení jsme vybudovali dva nové nadstandardní pokoje pro matku a dítě

10. 3. 2017

Slavnostním otevřením dne 10. března 2017 byla na dětském oddělení litoměřické nemocnice v pavilonu B ve 4. nadzemním podlaží dovršena rekonstrukce dvou pokojů pro dítě a jeho doprovod. Úpravy se dotkly nejen sociálního zařízení těchto pokojů, ale zcela nové je také jejich vnitřní vybavení včetně zcela nových moderních lůžek.

Sbírka do kasiček Kapky naděje přinesla nemocnici již přes 43 tisíc korun

6. 3. 2017

Sbírka do kasiček Kapky naděje přinesla nemocnici již přes 43 tisíc korun

Opět velkým úspěchem skončil další rok a půl spolupráce litoměřické nemocnice s Nadačním fondem Kapka naděje. Ten v rámci celorepublikového projektu Dárky naděje umístil na jaře 2015 do nemocniční lékárny a prodejny zdravotnických potřeb průhledné kasičky, do kterých mohou lidé házet libovolné částky, příp. si za 30 Kč nově zakoupit reflexní pásky s logem nadace. Obsah kasiček byl na začátku minulého týdne vybrán a sečten.

Lékárna připravila akční nabídku na březen a duben

3. 3. 2017

Lékárna připravila akční nabídku na březen a duben

Spoustu produktů z volného prodeje za velmi výhodné ceny připravila naše nemocniční lékárna na březen a duben.

Prohlédněte si všechny akční nabídky ve fotogalerii u tohoto článku.

Fotografie v hale nemocnice přibližují 25 let činnosti Diakonie

2. 3. 2017

Fotografie v hale nemocnice přibližují 25 let činnosti Diakonie

Za účasti několika desítek hostů, převážně zaměstnanců a klientů Diakonie, ale také vedení nemocnice a starosty Litoměřic Ladislava Chlupáče, byla v úterý 28. února v hale litoměřické nemocnice slavnostní vernisáží zahájena nová fotovýstava nesoucí název Náš příběh – 25 let Diakonie.

Dne 27. února 2017 odpadá indikační poradna gynekologie

21. 2. 2017

Dne 27. února 2017 odpadá indikační poradna gynekologie

V pondělí 27. února 2017 odpadá z provozních důvodů indikační poradna gynekologie MUDr. Hejtmánkové.

Nemocnice posílila svůj vozový park

20. 2. 2017

Nemocnice posílila svůj vozový park

Zcela novou sanitkou se může od poloviny února pochlubit Městská nemocnice v Litoměřicích. Nový VW Transporter řady T6, který je po více než dvouleté přestávce dalším přírůstkem do vozového parku nemocnice, nahradí jednu ze starších sanitek.

Dne 9. února 2017 odpadá vyšetření dětských kyčlí

7. 2. 2017

Dne 9. února 2017 odpadá vyšetření dětských kyčlí

Dne 9. 2. 2017 není vyšetření dětských kyčlí.

Nejhezčí snímky Českého středohoří v hale nemocnice

10. 1. 2017

Nejhezčí snímky Českého středohoří v hale nemocnice

Nejúspěšnější snímky, které vzešly z 6. ročníku fotografické soutěže s názvem „Život a cestovní ruch v Českém středohoří“ jsou od pondělka 9. ledna vystaveny ve fotogalerii v hale litoměřické nemocnice. Soutěž pořádá skupina FotoporoT ve spolupráci s Centrem cestovního ruchu Litoměřice a fotografie hodnotí porota, která je složená z novinářů a profesionálních i amatérských fotografů.

Naše lékárna likviduje zásoby

9. 1. 2017

Naše lékárna likviduje zásoby

Pouze do vyprodání zásob platí další akční nabídka naší nemocniční lékárny.

Prohlédněte si, jaké výrobky nabízíme za velmi výhodné ceny!

Malý František dostal za své prvenství dárek

6. 1. 2017

Malý František dostal za své prvenství dárek

František Vilam je v Litoměřicích prvním miminkem narozeným v roce 2017. Jeho maminka, Blanka Koutková z Lovosic, ho v litoměřické porodnici přivedla na svět 4. ledna ve 4.27 hodin. Chlapec po porodu vážil 2,92 kg a měřil 50 cm. Františkovi a jeho mamince přišli v pátek 6. ledna pogratulovat předseda Správní rady nemocnice Radek Lončák, člen Správní rady Jaroslav Pršala a manažerka pro nelékařské zravotnické obory Lenka Kalábová.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29