Dne 30. března 2017 odpadá vyšetření dětských kyčlí

27. 3. 2017

Dne 30. března 2017 odpadá vyšetření dětských kyčlí

Dne 30. 3. 2017 není vyšetření dětských kyčlí.

Za přispění krajské dotace jsme nakoupili lůžka i přístrojovou techniku

20. 3. 2017

Za přispění krajské dotace jsme nakoupili lůžka i přístrojovou techniku

Dodáním lůžek na interní a dětské oddělení byla v první polovině března naplněna další část úspěšné žádosti litoměřické nemocnice o dotaci v rámci dotačního programu „Podpora zvýšení komfortu pacientů při poskytování akutní lůžkové péče na území Ústeckého kraje – 2016“. Rozhodnutím krajských zastupitelů tak Městská nemocnice v Litoměřicích v loňském roce získala více než 5 miliónů korun na nákup nových lůžek a telemetrie na kardiovaskulární JIP.

Klienti CSP Litoměřice vyrobili našim dětským pacientům krásné látkové panenky

17. 3. 2017

Klienti CSP Litoměřice vyrobili našim dětským pacientům krásné látkové panenky

Dalším počinem se v těchto dnech prohloubila spolupráce litoměřické nemocnice s Centrem sociální pomoci Litoměřice. Ta doposud spočívala především v organizování pravidelných prodejních výstav výrobků klientů CSP v hale nemocnice a nyní se rozšířila o dodávání látkových panenek pro dětské oddělení. Látkové panenky, které jsou určeny na domalování, předali zástupci CSP primáři dětského oddělení Vladimíru Bártovi a vrchní sestře Boženě Haufové ve čtvrtek 16. března.

Na dětském oddělení jsme vybudovali dva nové nadstandardní pokoje pro matku a dítě

10. 3. 2017

Slavnostním otevřením dne 10. března 2017 byla na dětském oddělení litoměřické nemocnice v pavilonu B ve 4. nadzemním podlaží dovršena rekonstrukce dvou pokojů pro dítě a jeho doprovod. Úpravy se dotkly nejen sociálního zařízení těchto pokojů, ale zcela nové je také jejich vnitřní vybavení včetně zcela nových moderních lůžek.

Sbírka do kasiček Kapky naděje přinesla nemocnici již přes 43 tisíc korun

6. 3. 2017

Sbírka do kasiček Kapky naděje přinesla nemocnici již přes 43 tisíc korun

Opět velkým úspěchem skončil další rok a půl spolupráce litoměřické nemocnice s Nadačním fondem Kapka naděje. Ten v rámci celorepublikového projektu Dárky naděje umístil na jaře 2015 do nemocniční lékárny a prodejny zdravotnických potřeb průhledné kasičky, do kterých mohou lidé házet libovolné částky, příp. si za 30 Kč nově zakoupit reflexní pásky s logem nadace. Obsah kasiček byl na začátku minulého týdne vybrán a sečten.

Lékárna připravila akční nabídku na březen a duben

3. 3. 2017

Lékárna připravila akční nabídku na březen a duben

Spoustu produktů z volného prodeje za velmi výhodné ceny připravila naše nemocniční lékárna na březen a duben.

Prohlédněte si všechny akční nabídky ve fotogalerii u tohoto článku.

Fotografie v hale nemocnice přibližují 25 let činnosti Diakonie

2. 3. 2017

Fotografie v hale nemocnice přibližují 25 let činnosti Diakonie

Za účasti několika desítek hostů, převážně zaměstnanců a klientů Diakonie, ale také vedení nemocnice a starosty Litoměřic Ladislava Chlupáče, byla v úterý 28. února v hale litoměřické nemocnice slavnostní vernisáží zahájena nová fotovýstava nesoucí název Náš příběh – 25 let Diakonie.

Dne 27. února 2017 odpadá indikační poradna gynekologie

21. 2. 2017

Dne 27. února 2017 odpadá indikační poradna gynekologie

V pondělí 27. února 2017 odpadá z provozních důvodů indikační poradna gynekologie MUDr. Hejtmánkové.

Nemocnice posílila svůj vozový park

20. 2. 2017

Nemocnice posílila svůj vozový park

Zcela novou sanitkou se může od poloviny února pochlubit Městská nemocnice v Litoměřicích. Nový VW Transporter řady T6, který je po více než dvouleté přestávce dalším přírůstkem do vozového parku nemocnice, nahradí jednu ze starších sanitek.

Dne 9. února 2017 odpadá vyšetření dětských kyčlí

7. 2. 2017

Dne 9. února 2017 odpadá vyšetření dětských kyčlí

Dne 9. 2. 2017 není vyšetření dětských kyčlí.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30