Nemocnice bude užívat dva elektromobily

13. 12. 2016

Nemocnice bude užívat dva elektromobily

V pořadí druhý elektromobil převezme v pátek 16. prosince do užívání Luboš Mlejnecký, dispečer dopravní zdravotní služby litoměřické nemocnice. Dva vozy značky VW Golf budou v nemocnici sloužit právě pro potřeby tohoto pracoviště.

Výborná kapustnica přinesla dětskému oddělení přes pět tisíc korun

7. 12. 2016

Výborná kapustnica přinesla dětskému oddělení přes pět tisíc korun

Částku přes 5 tisíc korun se podařilo vybrat panu Jozefu Pásztorovi koncem listopadu uvařením velkého kotle pravé slovenské kapustnice. Tu následně nabízel v Krušovické pivnici v Litoměřicích za dobrovolný příspěvek s cílem takto vybrané finance věnovat dětskému oddělení litoměřické nemocnice. K předání finančního daru do rukou předsedy Správní rady nemocnice Radka Lončáka a vedení dětského oddělení, primáře Vladimíra Bárty a vrchní sestry Boženy Haufové, došlo v pondělí 5. prosince.

Nemocnice si vede velmi dobře, ukázal opět celostátní žebříček

5. 12. 2016

Nemocnice si vede velmi dobře, ukázal opět celostátní žebříček

Úspěchem skončil pro Městskou nemocnici v Litoměřicích 11. ročník celostátní srovnávací ankety neziskové organizace HealthCare Institute (HCI). Ta každoročně v rámci projektu Nemocnice ČR zjišťuje jak spokojenost ambulantních a hospitalizovaných pacientů a spokojenost zaměstnanců nemocnic, tak i finanční zdraví hodnocených subjektů. Výstupem tohoto projektu jsou žebříčky nabízející srovnání českých a moravských nemocnic.

V nemocnici od prosince funguje pobočka Czech POINTu

1. 12. 2016

V nemocnici od prosince funguje pobočka Czech POINTu

Novou službu pro veřejnost nabízí od čtvrtka 1. prosince litoměřická nemocnice. Ve vstupní hale (za podatelnou) zde totiž zahájilo provoz nové detašované pracoviště městského úřadu - Czech POINT. Nové kontaktní místo bude každý pracovní den od 8 do 12 hodin poskytovat identické služby jako pracoviště Czech POINT na Mírovém náměstí.

Chcete podpořit naši nemocnici?  Zajděte v sobotu na polévku do Krušovické pivnice v Litoměřicích

24. 11. 2016

Chcete podpořit naši nemocnici? Zajděte v sobotu na polévku do Krušovické pivnice v Litoměřicích

Domácí kapustnici podle tradičního slovenského receptu bude v sobotu 26. listopadu od 14.00 hodin v Krušovické pivnici v Litoměřicích vařit pan Jozef Pásztor. Polévka bude nabízena za dobrovolnou úhradu a výtěžek z této akce bude věnován dětskému oddělení litoměřické nemocnice.

Naše lékárna přichází s výhodnou nabídkou pro děti

21. 11. 2016

Naše lékárna přichází s výhodnou nabídkou pro děti

Nemocniční lékárna přichází s nabídkou pro naše nejmenší - multivitaminy Vibovit s vánočním kufříkem
Balení obsahuje Vibovit Farma a Vibovit želé, různé druhy. Součástí balení je lampička, která při tlesknutí vydává zvuky a svítí.

Dne 17. listopadu 2016 není vyšetření dětských kyčlí

16. 11. 2016

Dne 17. listopadu 2016 není vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 17. listopadu není vyšetření dětských kyčlí.

Rodičkám umíme ulevit od bolesti více způsoby

16. 11. 2016

Rodičkám umíme ulevit od bolesti více způsoby

Dva způsoby, kterými si mohou rodičky ulevit od porodních bolestí, nabízí litoměřická nemocnice. Jde o již déle praktikovanou epidurální analgezii a nově také o podání entonoxu, někdy známého jako „rajský plyn“.

Fotografie v hale nemocnice ukazují zajímavé okamžiky všedního dne

8. 11. 2016

Fotografie v hale nemocnice ukazují zajímavé okamžiky všedního dne

Od pondělka 7. listopadu je v hale litoměřické nemocnice nová fotovýstava. Své snímky zde vystavuje známý litoměřický fotograf a dlouholetý reportér Českého rozhlasu Miroslav Zimmer. Vystavovaný cyklus fotografií nesoucí název „Objektivně vzato …. II.“ je volným pokračováním autorovy výstavy prezentované před několika lety v litoměřickém Divadle K. H. Máchy.

7. listopadu proběhne v naší lékárně zajímavá akce

4. 11. 2016

7. listopadu proběhne v naší lékárně zajímavá akce

Nemocniční lékárna připravila na pondělí 7. listopadu zajímavou akci u produktů firmy Noventis!
Vitamín C 500mg s rakytníkem bude v nabídce za 69 Kč (původní cena 90 Kč), Koenzym Q10 60mg 60 tablet za 160 Kč (původní cena 320 Kč) a Magnesium s vitamínem B6 s rhodiolou za 75 Kč (původní cena 90 Kč).

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29