Nová fotovýstava je opět mezinárodní a zve k návštěvě jedinečné krajiny

4. 3. 2019

Nová fotovýstava je opět mezinárodní a zve k návštěvě jedinečné krajiny

do prvního květnového dne potrvá výstava, která byla v pátek 1. března instalována ve fotogalerii v hale litoměřické nemocnice. Nese název „Labské pískovce“ a je oslavou krajiny právem nazývané rájem všech fotografů.

Akční nabídka naší lékárny na březen a duben

1. 3. 2019

Akční nabídka naší lékárny na březen a duben

Naše lékárna pro vás na jarní měsíce připravila další akční nabídku. Přehled produktů, které u nás v březnu a v dubnu pořídíte za opravdu výhodné ceny, najdete v přiložených letácích.

Dne 21. února odpadá vyšetření dětských kyčlí

15. 2. 2019

Dne 21. února odpadá vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 21. 2. 2019 není vyšetření dětských kyčlí.

Prosíme osoby doprovázející děti na vyšetření dětských kyčlí, aby pokaždé před příchodem na vyšetření nahlásily na recepci jméno a příjmení dítěte.

Ve dnech 18. - 22. 2. odpadá dětská nefrologie a dětská gastroenterologie

14. 2. 2019

Ve dnech 18. - 22. 2. odpadá dětská nefrologie a dětská gastroenterologie

Ve týdnu od 18. do 22. února 2019 nebudou v provozu ambulance dětské nefrologie a ambulance dětské gastroenterologie.

Výstava v hale nemocnice je oslavou desetiletého výročí

4. 2. 2019

Výstava v hale nemocnice je oslavou desetiletého výročí

Po celý měsíc únor budou mít pacienti, návštěvníci a zaměstnanci litoměřické nemocnice možnost zhlédnout fotografie členů fotoklubu FoTOP ze slovenských Topolčianek. Výstava s názvem „Deset let fotoklubu Topolčianky“ byla v hale nemocnice instalována první únorový den. Celkem čtrnáct vystavujících topolčanských fotografů oslavuje krásnými snímky, přírody, krajiny a dalších zajímavostí kulatých deset let své činnosti.

Upozornění pro návštěvy hospitalizovaných pacientů

4. 2. 2019

Upozornění pro návštěvy hospitalizovaných pacientů

Žádáme návštěvy u pacientů hospitalizovaných na lůžkových odděleních naší nemocnice, aby vzhledem k  výskytu akutních respiračních onemocnění a vývoji epidemiologické situace v regionu omezily pobyt u svých blízkých na co nejkratší dobu a v zájmu pacientů snížily i počet osob u jednotlivých nemocných. Jedincům s příznaky virového onemocnění může být přístup na lůžkové oddělení i zcela odepřen.

Litoměřická nemocnice chce i letos potvrdit svou silnou pozici

1. 2. 2019

Litoměřická nemocnice chce i letos potvrdit svou silnou pozici

Nemocnice Litoměřice, a.s. se, stejně jako v předchozích letech, aktivně zapojila do celostátního hodnotícího šetření s názvem Nemocnice ČR. Ten letošní první únorový den odstartoval svůj již 14. ročník. Nositelem projektu, který je zaměřen jak na hodnocení spokojenosti hospitalizovaných i ambulantních pacientů a zaměstnanců, tak i na hodnocení finančního zdraví nemocnic, je nezisková organizace HelathCare Institute (HCI).

Dne 24. ledna odpadá vyšetření dětských kyčlí

22. 1. 2019

Dne 24. ledna odpadá vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 24. 1. 2019 není vyšetření dětských kyčlí.

Prosíme osoby doprovázející děti na vyšetření dětských kyčlí, aby pokaždé před příchodem na vyšetření nahlásily na recepci jméno a příjmení dítěte.

Akční lednová nabídka naší lékárny

22. 1. 2019

Akční lednová nabídka naší lékárny

Za výhodné akční ceny v naší nemocniční lékárně nyní nabízíme DI-PROSTAN a Gurmar. Více informací k těmto proudktům najdete v přiložených letácích.
Nabídka platí pouze do vyprodání zásob. Neváhejte!

České středohoří v hale nemocnice

14. 1. 2019

České středohoří v hale nemocnice

První letošní fotovýstava byla koncem minulého týdne instalována v hale naší nemocnice. Pro všechny milovníky krásných fotografií jsou zde nyní vystaveny nejúspěšnější snímky 7. ročníku fotografické soutěže s názvem „Život a cestovní ruch v Českém středohoří“.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30