Dne 28. července 2016 odpadá vyšetření dětských kyčlí

21. 7. 2016

Dne 28. července 2016 odpadá vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 28. července odpadá vyšetření dětských kyčlí.

Nepřehlédněte akční nabídku naší lékárny

14. 7. 2016

Nepřehlédněte akční nabídku naší lékárny

Lékárna v nemocnici pro vás na prázdniny připravila akční nabídku.
Přijďte si k nám pro produkty za velmi výhodné ceny!

Hala nemocnice nabízí malé ostrůvky klidu

29. 6. 2016

Hala nemocnice nabízí malé ostrůvky klidu

Vernisáží za účasti několika desítek hostů a s vystoupením smyčcového kvarteta Základní umělecké školy Litoměřice byla ve středu 29. června v hale litoměřické nemocnice zahájena další výstava fotografií. Cyklus s názvem „Malé ostrůvky klidu“ zde vystavuje Jarmila Kacarová, fotografka z Litoměřic, jež má za sebou již 10 autorských a 5 společných výstav a s úspěchy se zúčastňuje různých soutěží.

Hokejista Birner přivezl našim dětským pacientům pohár mistrů

29. 6. 2016

Hokejista Birner přivezl našim dětským pacientům pohár mistrů

Dětské oddělení naší nemocnice navštívil v úterý 28. června hokejový útočník, vítěz extraligy a také rodák z Litoměřic Michal Birner. Hospitalizované děti navštívil nejen proto, aby jim pomohl ukrátit čas, který musí trávit na sklonku letních prázdnin v nemocnici, ale také proto, aby jim přivezl ukázat putovní pohár mistrů České republiky v ledním hokeji.

Letní Zpravodaj MěN v LTM je tu!

28. 6. 2016

Letní Zpravodaj MěN v LTM je tu!

Nový Zpravodaj MěN v LTM je tu!
Najdete ho na odděleních, ve vybraných čekárnách, na recepci ve vstupní hale nemocnice a elektronicky na našich webových stránkách.

Získali jsme ocenění za spolupráci na projektu Přirozený porod v porodnici

28. 6. 2016

Získali jsme ocenění za spolupráci na projektu Přirozený porod v porodnici

Ocenění za vzornou spolupráci na projektu „Přirozený porod v porodnici“ přijali dne 24. června 2016 od řešitele projektu Tomáše Raitera vrchní porodní asistentka Simona Filipová a předseda Správní rady Městské nemocnice v Litoměřicích Radek Lončák. Toto ocenění je výsledkem dvouleté spolupráce mezi naší porodnicí a projektovým týmem a je důkazem, že personál naší porodnice prokázal velkou iniciativu participovat na projektu získáváním spolupracujících rodiček.

Nemocnice úspěšně prošla zkouškou při přerušení dodávky elektrické energie

22. 6. 2016

Nemocnice úspěšně prošla zkouškou při přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu pravidelné údržby ze strany dodavatele elektrické energie byla v Městské nemocnici v Litoměřicích dne 18. června 2016 v době od 13,30 hodin na přibližně 4 hodiny přerušena dodávka elektrické energie ze sítě ČEZ. V této době byla nemocnice napájena z náhradního zdroje. Přestože šlo z hlediska zajištění provozu nemocnice o zátěžovou situaci, podařilo se ji zvládnout bez incidentů a mimořádných událostí.

Důležité upozornění - přerušení dodávky elektrické energie dne 18. 6. 2016

15. 6. 2016

Důležité upozornění - přerušení dodávky elektrické energie dne 18. 6. 2016

Z důvodu pravidelné údržby ze strany dodavatele elektrické energie bude v Městské nemocnici v Litoměřicích dne 18. června 2016 v době od 13,30 hodin přerušena dodávka elektrické energie ze sítě ČEZ. Tato akce je naplánována cca na 3 – 4 hodiny.

Pavilon B rozkvetl, ambulance i čekárny změnily od základů svoji tvář

9. 6. 2016

Pavilon B rozkvetl, ambulance i čekárny změnily od základů svoji tvář

Slavnostním otevřením byla dne 8. června 2016 dovršena zhruba půlroční rekonstrukce několika ordinací a čekáren v prvním nadzemním podlaží pavilonu B Městské nemocnice v Litoměřicích. Zcela nového kabátu se tak dočkaly odběrová místnost a ORL ambulance, v rámci které navíc vznikla další zcela nová vyšetřovna. Zásadních změn dostály také dvě zde umístěné společné čekárny a zcela nová jsou i sociální zařízení pro veřejnost a pro zaměstnance nemocnice.

Pracovníci Finanční správy ČR darovali našim dětem desítky knih

7. 6. 2016

Pracovníci Finanční správy ČR darovali našim dětem desítky knih

Několik desítek dětských knih přijeli v úterý 7. června 2016 na dětské oddělení litoměřické nemocnice do rukou primáře Vladimíra Bárty a vrchní sestry Boženy Haufové osobně předat Radim Vlačiha a Zlata Ciganiková z Finančního úřadu pro Ústecký kraj. Ten se jako všechny orgány Finanční správy České republiky zapojil do charitativní akce „Celé Česko čte dětem“.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30