V pavilonu H jezdí nové výtahy

24. 5. 2016

V pavilonu H jezdí nové výtahy

Nové výtahy již slouží pacientům i zaměstnancům litoměřické nemocnice. Rekonstrukcí totiž v nedávné době prošly dva výtahy v pavilonu H.

Změna v ordinančních hodinách ORL ambulance dne 24. května 2016

23. 5. 2016

Změna v ordinančních hodinách ORL ambulance dne 24. května 2016

V úterý 24. května 2016 bude ORL ambulance otevřena pouze do 14.00 hodin. Důvodem je stěhování do nově zrekonstruovaných prostor v prvním nadzemním podlaží pavilonu B (původní umístění).

Mladí zastupitelé rozhodli o daru pro hospitalizované děti

19. 5. 2016

Mladí zastupitelé rozhodli o daru pro hospitalizované děti

Šek na tři tisíce korun přišli v úterý 17. května přímo na dětské oddělení předat členové Zastupitelstva mládeže města Litoměřice. Rozhodnutí věnovat částku, která pochází z akce zaměřené na boj proti prodeji tabákových výrobků dětem a mladistvým, právě hospitalizovaným dětem, přitom mladí zastupitelé učinili zcela sami.

Výstava miminek připomíná jedinečnost okamžiku zrození

16. 5. 2016

Výstava miminek připomíná jedinečnost okamžiku zrození

Od pondělka 16. května 2016 začíná celosvětová kampaň Světový týden respektu k porodu. V letošním roce se k této akci připojila i porodnice Městské nemocnice v Litoměřicích.

Přechodné uzavření ARO, Iktové jednotky a omezení provozu CT v litoměřické nemocnici

11. 5. 2016

Z důvodu organizačně technických opatření prováděných zejména v součinnosti s KHS přistoupila Městská nemocnice v Litoměřicích k omezením na vybraných pracovištích.

Naše nemocnice se pyšní moderním stravovacím provozem

6. 5. 2016

Naše nemocnice se pyšní moderním stravovacím provozem

U příležitosti ukončení další dílčí etapy rekonstrukce stravovacího provozu litoměřické nemocnice proběhla 4. května 2016 za účasti zástupců zřizovatele a dozorčí rady Městské nemocnice v Litoměřicích prohlídka nově zrekonstruovaných prostor. Přítomní tak měli možnost prohlédnout si nejen varnu včetně všech nových varných technologií, ale také kanceláře nutričních terapeutek, zmodernizovaný prostor pro mytí nádobí i samotnou myčku bílého nádobí nebo denní místnost zaměstnanců.

Hala nemocnice opět ukazuje krásy Českého středohoří

4. 5. 2016

Hala nemocnice opět ukazuje krásy Českého středohoří

Nová fotovýstava byla v těchto dnech instalována ve fotogalerii v hale litoměřické nemocnice. Svůj soubor fotografií s názvem „Milešovské a lounské Středohoří“ zde vystavuje Jiří Volf, který se o fotografování zajímá od dětství a v uplynulých čtyřech letech se ke svému koníčku intenzivně vrátil.

Dne 5. května 2016 začíná vyšetření dětských kyčlí od 10.30 hodin

2. 5. 2016

Dne 5. května 2016 začíná vyšetření dětských kyčlí od 10.30 hodin

Dne 5. května je posunut začátek vyšetření dětských kyčlí na 10.30 hodin.

Magnetickou rezonanci naší nemocnici ministerstvo zdravotnictví schválilo

22. 4. 2016

Magnetickou rezonanci naší nemocnici ministerstvo zdravotnictví schválilo

Doporučujícím stanoviskem Komise pro posuzování rozmístění přístrojových zdravotnických prostředků zveřejněným v těchto dnech na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR bylo litoměřické nemocnici schváleno vybudování pracoviště magnetické rezonance.

Na akci zaměřené na bezpečnost dětí ani letos naše sanitka nechyběla

20. 4. 2016

Na akci zaměřené na bezpečnost dětí ani letos naše sanitka nechyběla

Městská nemocnice v Litoměřicích se i v letošním roce aktivně zapojuje do akcí zaměřených na bezpečnost dětí. Naposledy šlo o projekt s názvem „Dětský den bez úrazů“ probíhající pod záštitou Zdravého města Litoměřice.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30