Nová výstava ukazuje mystická podzimní rána

10. 11. 2015

Nová výstava ukazuje mystická podzimní rána

„Podzimní rána na Terezínské kotlině“, je název nové výstavy fotografií v hale litoměřické nemocnice. Jejím autorem je Břetislav Tošner.

Nemocnice vytvořila pro budoucí lékaře motivační program

6. 11. 2015

Nemocnice vytvořila pro budoucí lékaře motivační program

Motivační příspěvek až do výše 10 tisíc korun měsíčně nabízí od září 2015 Městská nemocnice v Litoměřicích. Ten je určen studentům 5. a 6. ročníků oboru všeobecného lékařství na všech lékařských fakultách v ČR, kteří projeví vážný zájem pracovat po ukončení studia jako lékaři v litoměřické nemocnici. Ta tímto motivačním prvkem reaguje na vzrůstající celorepublikový problém, kterým je právě nedostatek lékařů.

Nadace Křižovatka věnovala dětskému oddělení monitory dechu

4. 11. 2015

Nadace Křižovatka věnovala dětskému oddělení monitory dechu

Sponzorský dar v podobě 5 monitorů BabySense II, které slouží ke kontrole dýchání a pohybu malých dětí přímo v postýlce, převzali v úterý 3. listopadu 2015 z rukou ředitelky nadace Křižovatka Sabiny Sklenářové a hlavní koordinátorky nadace Veroniky Manouškové zástupci Městské nemocnice v Litoměřicích. Tyto monitory nemocnice získala díky sponzorskému daru společnosti RWE Česká republika a.s.

Upozornění pro těhotné: sepisování porodopisů

3. 11. 2015

Upozornění pro těhotné: sepisování porodopisů

Z provozních důvodů odpadá ve dnech 11. a 12. listopadu 2015 sepisování porodopisů.

Výběrové řízení na vrchní sestru interny

23. 10. 2015

Výběrové řízení na vrchní sestru interny

Správní rada Městské nemocnice v Litoměřicích vypisuje výběrové řízení na pozici: vrchní sestra interny.

Možnost pro online objednávání se rozšířila na další ambulance

16. 10. 2015

Možnost pro online objednávání se rozšířila na další ambulance

ambulanci klinické logopedie a klinické psychologie Mgr. Terezy Kratochvílové  se v těchto dnech rozšířila možnost objednat se na vyšetření online.

Nemocnice pokračuje ve výměně lina

9. 10. 2015

Nemocnice pokračuje ve výměně lina

Další fázi výměny podlahové krytiny na chodbách má v plánu Městská nemocnice v Litoměřicích již tento víkend. Nová podlahová krytina bude položena v prostoru před výtahy v pavilonu E (gynekologický) a v části chodby vedoucí z tohoto pavilonu směrem k bufetu "na kříži". Práce začnou v pátek 9. října v 17,00 hodin a dle předběžného odhadu potrvají do sobotního večera.

Střevo Tour v Litoměřicích již příští týden

5. 10. 2015

Střevo Tour v Litoměřicích již příští týden

Již za týden budou mít všichní zájemci možnost prohlédnout si tlusté střevo zevnitř. Do Litoměřic totiž míří Střevo Tour 2015.

Spolupráce s Kapkou naděje přinesla dětskému oddělení přes 14 tisíc korun

2. 10. 2015

Spolupráce s Kapkou naděje přinesla dětskému oddělení přes 14 tisíc korun

Velkým úspěchem skončil první půlrok spolupráce litoměřické nemocnice s Nadačním fondem Kapka naděje. Ten v rámci celorepublikového projektu Dárky naděje umístil do nemocniční lékárny a prodejny zdravotnických potřeb průhledné kasičky, do kterých mohli lidé házet libovolné částky, příp. si za 20 Kč zakoupit dvě barevné varianty připínacích buttonů (placek) s logem nadace.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30