Studie Monica v litoměřické nemocnici již počtvrté

23. 9. 2015

Studie Monica v litoměřické nemocnici již počtvrté

Již počtvrté se litoměřická nemocnice stane partnerem Studie Monica. Jde o projekt zaměřený na zmapování vývoje nemocnosti kardiovaskulárními chorobami s důrazem na rizikové faktory, což jsou zejména kouření, vysoký krevní tlak, porucha metabolismu tuků a cukrovka. Cílem studie je zjistit, jak je výskyt a průběh onemocnění srdce a cév ovlivňován prevencí a léčbou.

Nemocnice spustila nové webové stránky

17. 9. 2015

Nemocnice spustila nové webové stránky

Novými internetovými stránkami se od 17. září 2015 prezentuje Městská nemocnice v Litoměřicích. Nabízí nejen moderní design, ale především jsou uživatelsky komfortnější.

Barvy podzimu v hale nemocnice

11. 9. 2015

Barvy podzimu v hale nemocnice

Začátek září přinesl do haly litoměřické nemocnice novou fotovýstavu. Ta tentokrát nese název Barvy podzimu a nabízí krásné snímky Jindřicha Trojana, člena fotoklubu Porta Litoměřice.

V hale nemocnice proběhla další ochutnávka fairtradových výrobků

24. 8. 2015

V hale nemocnice proběhla další ochutnávka fairtradových výrobků

Jedinečnou příležitost ochutnat zdarma kávu a další vybrané fairtradové výrobky měli v pondělí 24. srpna dopoledne všichni pacienti a návštěvníci litoměřické nemocnice.

Výběrové řízení na primáře/primářku interního oddělení - prodloužení termínu

24. 8. 2015

Výběrové řízení na primáře/primářku interního oddělení - prodloužení termínu

Rozhodnutím Správní rady Městské nemocnice v Litoměřicích byl prodloužen termín pro podání přihlášek do výběrového řízení na primáře/primářku interního oddělení nemocnice, a to na 10. října 2015.

Výměna podlahových krytin na chodbách nemocnice pokračuje, omezení s tím spojená minimalizujeme

20. 8. 2015

Druhou část chodby spojující pavilon C (centrální příjem) s dalšími pavilony nemocnice pokryje během blížícího se víkendu 21. až 22. srpna nová podlahová krytina.

Nové koupelny budou hotové již brzy

7. 8. 2015

Nové koupelny budou hotové již brzy

Na zcela nové koupelny a WC se mohou již brzy těšit pacienti rehabilitačního a dětského oddělení litoměřické nemocnice.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29