Spolupráce s Kapkou naděje přinesla dětskému oddělení přes 14 tisíc korun

2. 10. 2015

Spolupráce s Kapkou naděje přinesla dětskému oddělení přes 14 tisíc korun

Velkým úspěchem skončil první půlrok spolupráce litoměřické nemocnice s Nadačním fondem Kapka naděje. Ten v rámci celorepublikového projektu Dárky naděje umístil do nemocniční lékárny a prodejny zdravotnických potřeb průhledné kasičky, do kterých mohli lidé házet libovolné částky, příp. si za 20 Kč zakoupit dvě barevné varianty připínacích buttonů (placek) s logem nadace.

Páťákům se sanitka líbila

30. 9. 2015

Páťákům se sanitka líbila

Velkému zájmu žáků pátých tříd základních škol se těšila preventivní akce s názvem IZS - Tvůj ochránce. Ta se konala ve středu 30. září 2015 na litoměřickém výstavišti a představily se na ní všechny složky integrovaného záchranného systému (IZS). Cílem bylo ukázat litoměřickým páťákům význam a vzájemnou součinnost všech složek IZS a jejich nenahraditelnou funkci v celém systému.

Litoměřická nemocnice je na Facebooku

25. 9. 2015

Litoměřická nemocnice je na Facebooku

V souvislosti se spuštěním nových webových stránek učinila litoměřická nemocnice další krok směrem k informování veřejnosti. Tím je založení oficiálního facebookového profilu, kam budou vkládány všechny informace o tom, co se v nemocnici právě děje nebo co se v nejbližší době chystá.

Studie Monica v litoměřické nemocnici již počtvrté

23. 9. 2015

Studie Monica v litoměřické nemocnici již počtvrté

Již počtvrté se litoměřická nemocnice stane partnerem Studie Monica. Jde o projekt zaměřený na zmapování vývoje nemocnosti kardiovaskulárními chorobami s důrazem na rizikové faktory, což jsou zejména kouření, vysoký krevní tlak, porucha metabolismu tuků a cukrovka. Cílem studie je zjistit, jak je výskyt a průběh onemocnění srdce a cév ovlivňován prevencí a léčbou.

Nemocnice spustila nové webové stránky

17. 9. 2015

Nemocnice spustila nové webové stránky

Novými internetovými stránkami se od 17. září 2015 prezentuje Městská nemocnice v Litoměřicích. Nabízí nejen moderní design, ale především jsou uživatelsky komfortnější.

Barvy podzimu v hale nemocnice

11. 9. 2015

Barvy podzimu v hale nemocnice

Začátek září přinesl do haly litoměřické nemocnice novou fotovýstavu. Ta tentokrát nese název Barvy podzimu a nabízí krásné snímky Jindřicha Trojana, člena fotoklubu Porta Litoměřice.

V hale nemocnice proběhla další ochutnávka fairtradových výrobků

24. 8. 2015

V hale nemocnice proběhla další ochutnávka fairtradových výrobků

Jedinečnou příležitost ochutnat zdarma kávu a další vybrané fairtradové výrobky měli v pondělí 24. srpna dopoledne všichni pacienti a návštěvníci litoměřické nemocnice.

Výběrové řízení na primáře/primářku interního oddělení - prodloužení termínu

24. 8. 2015

Výběrové řízení na primáře/primářku interního oddělení - prodloužení termínu

Rozhodnutím Správní rady Městské nemocnice v Litoměřicích byl prodloužen termín pro podání přihlášek do výběrového řízení na primáře/primářku interního oddělení nemocnice, a to na 10. října 2015.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30