Naše pacienty už vozí nová sanitka

Naše pacienty už vozí nová sanitka

Další novou sanitku využívá od konce listopadu dopravní zdravotní služba Nemocnice Litoměřice. Nový VW Transporter řady T6, který je letošním prvním přírůstkem do vozového parku nemocnice, nahradí jednu ze starších sanitek. Představení nového sanitního vozu představitelům Rady města, a to včetně praktických ukázek, proběhlo ve středu 5. prosince před budovou litoměřického městského úřadu.

Celostátní žebříček potvrdil výbornou pozici nemocnice

Celostátní žebříček potvrdil výbornou pozici nemocnice

Opět úspěchem skončil pro litoměřickou nemocnici již 13. ročník celostátní srovnávací ankety neziskové organizace HealthCare Institute (HCI). Ta každoročně v rámci projektu Nemocnice ČR zjišťuje spokojenost zaměstnanců a pacientů v ambulantní i lůžkové sféře. Výstupem tohoto projektu jsou žebříčky nabízející srovnání českých a moravských nemocnic.

Dne 17. prosince 2018 odpadá indikační poradna gynekologie

Dne 17. prosince 2018 odpadá indikační poradna gynekologie

V pondělí 17. prosince 2018 odpadá indikační poradna gynekologie MUDr. Hejtmánkové.

ÚOHS potvrdil své rozhodnutí a zamítl nemocnicí podaný rozklad

4. 12. 2018

ÚOHS potvrdil své rozhodnutí a zamítl nemocnicí podaný rozklad

Své původní rozhodnutí o zrušení koncesního řízení na nového provozovatele litoměřické nemocnice ze dne 6. srpna letošního roku potvrdil, na základě návrhu rozkladové komise, předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Upozornění pro pacienty neurologické ambulance a ambulance EEG a EMG

Upozornění pro pacienty neurologické ambulance a ambulance EEG a EMG

Neurologická ambulance a ambulance EEG, EMG budou v době od 27. 12. do 31. 12. 2018 UZAVŘENY.

Dne 13. prosince odpadá vyšetření dětských kyčlí

Dne 13. prosince odpadá vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 13. 12. 2018 není vyšetření dětských kyčlí.

Prosíme osoby doprovázející děti na vyšetření dětských kyčlí, aby pokaždé před příchodem na vyšetření nahlásily na recepci jméno a příjmení dítěte.

Dětské oddělení slaví 70 let od založení a otevírá své dveře

Dětské oddělení slaví 70 let od založení a otevírá své dveře

Sedm desítek let uplyne v letošním roce od zřízení dětsko – kojeneckého primariátu při nemocnici v Litoměřicích. Stalo se tak rozhodnutím Zemského národního výboru v Praze na žádost správního výboru Státní nemocnice v Litoměřicích a po schválení plénem ONV. Prvním primářem dětského oddělení při litoměřické nemocnici byl jmenován MUDr. Miroslav Tutter.

Z polévky je tradice, guláše bude příště více

29. 11. 2018

Z polévky je tradice, guláše bude příště více

Dvacet šest tisíc korun přišli ve čtvrtek 29. listopadu na dětské oddělení Nemocnice Litoměřice, a.s. předat Jozef Pásztor a Jiří Zámiš, hlavní aktéři dobročinné akce, jejímž cílem je získat prodejem polévky a guláše co největší finanční obnos pro potřeby dětského oddělení.

Dobří lidé Česka přivezli dětem láskou prosněžené Vánoce

28. 11. 2018

Dobří lidé Česka přivezli dětem láskou prosněžené Vánoce

Několik desítek vánočních kalendářů z projektu „Veselé, láskou prosněžené Vánoce“ přijeli v úterý 27. listopadu odpoledne na dětské oddělení litoměřické nemocnice předat zástupci Nadačního fondu Dobří lidé Česka Tomáš Bursa a Michal Anděl. Kalendáře mají za úkol především rozveselit děti, které musí trávit předvánoční a vánoční čas v nemocnici.

Výtěžek z letošní kapustnice překonal loňský rekord o 11 tisíc

26. 11. 2018

Výtěžek z letošní kapustnice překonal loňský rekord o 11 tisíc

Šestadvacet tisíc korun je výtěžek třetího ročníku sobotní dobročinné akce pro dětské oddělení litoměřické nemocnice, při které vařil pan Jozef Pásztor pravou maďarskou kapustnici a tu poté za dobrovolný příspěvek nabízel v Krušovické pivnici v Litoměřicích. Jak z polévky, tak i z guláše, který byl letošní novinkou, v pozdních odpoledních hodinách nic nezbylo.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30