Polévka bude opět pomáhat

19. 11. 2018

Polévka bude opět pomáhat

Již třetí ročník dobročinné akce pro litoměřickou nemocnici se uskuteční tuto sobotu 24. listopadu v Krušovické pivnici v Litoměřicích. Jde o vaření tradiční maďarské kapustnice, kterou na vlastní náklady pouze s pomocí sponzorů a přátel připraví a za dobrovolný příspěvek nabídne všem příchozím hlavní iniciátor celé akce pan Jozef Pásztor.  Veškerý výtěžek, stejně jako ve všech předchozích ročnících, následně věnuje dětskému oddělení litoměřické nemocnice.

Fotografie zavedou diváky do světa hudby

16. 11. 2018

Fotografie zavedou diváky do světa hudby

Slavnostní vernisáží byla ve čtvrtek 15. listopadu v hale litoměřické nemocnice zahájena další fotografická výstava. Autorem cyklu, který nese název „Mezi tóny“, je známý litoměřický fotograf a dlouholetý redaktor Českého rozhlasu Miroslav Zimmer.

Výstava připomíná vznik republiky v našem kraji

12. 11. 2018

Výstava připomíná vznik republiky v našem kraji

Od dnešního dne, tj. 12. listopadu, až do 2. prosince je v litoměřické nemocnici k vidění putovní výstava s názvem Vznik republiky v Ústeckém kraji pořádaná u příležitosti 100 let od vzniku samostatného Československého státu.

Akční nabídka naší lékárny na listopad a prosinec

1. 11. 2018

Akční nabídka naší lékárny na listopad a prosinec

Připravte se na zimu...
A začněte třeba v naší lékárně. Máme pro vás novou akční nabídku platnou na listopad a prosinec. Vše potřebné o produktech za výhodné ceny najdete v letácích ve fotogalerii.
Tím, že nakupujete v nemocniční lékárně, podporujete naši nemocnici ;-).

Oddělení radiologie prochází modernizací

26. 10. 2018

Oddělení radiologie prochází modernizací

Na svém místě, tedy na oddělení radiologie a zobrazovacích metod Nemocnice Litoměřice, je již první část dodávky nového skiagrafického přístroje. Jedná se v této fázi o pojízdný rentgen s digitalizací, který umožňuje pořídit snímky kdekoli po nemocnici, například přímo u lůžka pacienta. Přístroj byl ihned po dodání uveden do provozu a již slouží pacientům

V neděli 28. října bude otevřená nemocniční lékárna

25. 10. 2018

V neděli 28. října bude otevřená nemocniční lékárna

Na Den vzniku samostatného československého státu, tj. v neděli 28. října 2018, otevřeme nemocniční lékárnu.
Budeme tu pro vás v době od 10 do 14 hodin.

Dne 25. října odpadá vyšetření dětských kyčlí

19. 10. 2018

Dne 25. října odpadá vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 25. 10. 2018 není vyšetření dětských kyčlí.

NOVINKA na ultrazvuku dětských kyčlí

11. 10. 2018

NOVINKA na ultrazvuku dětských kyčlí

Prosíme osoby doprovázející děti na vyšetření dětských kyčlí, aby pokaždé před příchodem na vyšetření nahlásily na recepci jméno a příjmení dítěte.

Novorozenecké oddělení získalo darem potřeby pro miminka

9. 10. 2018

Novorozenecké oddělení získalo darem potřeby pro miminka

Materiální dary v celkové hodnotě 25 tisíc korun věnovala v pondělí 8. října paní Tereza Janžurová dětskému oddělení litoměřické nemocnice. Obsahem jsou především plenky, přírodní kosmetika, bambusové deky, spací pytle, dudlíky a jiné produkty potřebné pro péči o narozené miminko

Nová myčka černého nádobí šetří energii

3. 10. 2018

Nová myčka černého nádobí šetří energii

Od minulého týdně je na stravovacím provozu litoměřické nemocnice v provozu nová myčka černého nádobí. Ta nahradila starou myčku, která musela být z důvodu dlouhodobého používání a neopravitelné poruchy odstavena z provozu.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30