Nemocnice zve k prohlídce technického zázemí

27. 9. 2018

Nemocnice zve k prohlídce technického zázemí

Ke Dnům zdraví, které probíhají po celý měsíc říjen, se v letošním roce připojila i litoměřická nemocnice. „Zájemcům z řad široké veřejnosti se chceme představit po stránce, která zatím zůstávala stranou, ale která je přesto pro chod nemocnice nezbytná. Jde o technicko provozní zázemí, do kterého otevřeme ony pomyslné dveře ve středu 3. října,“ pozval Radek Lončák, předseda představenstva.

V pátek 28. září bude otevřená nemocniční lékárna

26. 9. 2018

V pátek 28. září bude otevřená nemocniční lékárna

V Den české státnosti, tj. v pátek 28. září 2018, otevřeme nemocniční lékárnu.

Budeme tu pro vás v době od 10 do 14 hodin.

Naše laboratoř se zařadila ke špičce

25. 9. 2018

Naše laboratoř se zařadila ke špičce

Nemocnice Litoměřice, a. s. získala nejnovější systém pro testování laboratorních vzorků v republice. Lékařům i pacientům přinese systém Atellica Solution od společnosti Siemens Healthineers rychlejší, kvalitnější a přesnější výsledky testů.

Dne 27. září odpadá vyšetření dětských kyčlí

21. 9. 2018

Dne 27. září odpadá vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 27. 9. 2018 není vyšetření dětských kyčlí.

Budete v době voleb v nemocnici? Existuje několik možností, jak i zde můžete odevzdat svůj hlas

20. 9. 2018

Ve dnech 5. a 6. října 2018 nás čekají hned dvoje volby, a to volby do obecních zastupitelstev a volby do Senátu PČR.
Své aktivní volební právo může za určitých podmínek, které se liší pro volby do obecního zastupitelstva a pro volby do Senátu, volič uplatnit i při pobytu ve zdravotnickém zařízení

Zde nabízíme pacientům návod, jak v případě voleb do obecního zastupitelstva a do Senátu PČR postupovat.

Možnost ohodnotit naši nemocnici pacienti uvítali

18. 9. 2018

Možnost ohodnotit naši nemocnici pacienti uvítali

Rekordní zájem vzbudila v letošním roce anketa zaměřená na hodnocení spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů litoměřické nemocnice, jejímž každoročním pořadatelem je nezisková organizace HealthCare Institute (HCI). Svůj názor na spokojenost s nemocnicí vyjádřilo v období únor až srpen více než tisíc osob, konkrétně 443 pacientů z ambulantní a 654 pacientů z lůžkové části nemocnice.

Na zvýšení komfortu pacientů jsme získali přes sedm miliónů

14. 9. 2018

Na zvýšení komfortu pacientů jsme získali přes sedm miliónů

V pondělí 10. září schválili zastupitelé Ústeckého kraje litoměřické nemocnici dotaci ve výši 7,1 miliónu korun. Ta o tyto prostředky zažádala letos v červnu v rámci dotačního programu s názvem „Podpora zvýšení komfortu pacientů při poskytování akutní lůžkové péče na území Ústeckého kraje – 2018“, který je cílen na všechny nemocnice v kraji.

Dosavadní hospodářský výsledek nemocnice dává důvod k optimismu

13. 9. 2018

Dosavadní hospodářský výsledek nemocnice dává důvod k optimismu

Ziskem přes 10 milionů korun skončilo hospodaření litoměřické nemocnice za prvních sedm měsíců letošního roku. Přestože do konce roku zbývá ještě několik měsíců, které mohou konečnými výsledky ještě zamíchat, zakládá tento údaj podle Vladimíra Kestřánka, člena představenstva, který má v rámci nemocnice na starosti ekonomiku a provoz, velmi dobrý předpoklad pro konečný hospodářský výsledek za letošní rok.

Upozornění pro rodičky z Ústecka

11. 9. 2018

Upozornění pro rodičky z Ústecka

Ve dnech 24.9. - 27.9.2018 je zavřená ústecká porodnice.

Maminky, které jsou tam v tomto termínu sepsané k porodu, a přejí si rodit v naší porodnici, mohou přijet k porodu i bez předchozího sepsání porodopisu u nás.

Akční nabídka naší lékárny na září a říjen

3. 9. 2018

Akční nabídka naší lékárny na září a říjen

Se začátkem školního roku přichází naše nemocniční lékárna s další akční nabídkou.
Neváhejte a přijďte si k nám pro celou řadu produktů, které vám nabízíme za velmi výhodné ceny. Na to, které to jsou, se podívejte ve fotogalerii.
Tím, že nakupujete v nemocniční lékárně, podporujete naši nemocnici ;-).

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30