Novorozenecké oddělení získalo darem potřeby pro miminka

9. 10. 2018

Novorozenecké oddělení získalo darem potřeby pro miminka

Materiální dary v celkové hodnotě 25 tisíc korun věnovala v pondělí 8. října paní Tereza Janžurová dětskému oddělení litoměřické nemocnice. Obsahem jsou především plenky, přírodní kosmetika, bambusové deky, spací pytle, dudlíky a jiné produkty potřebné pro péči o narozené miminko

Nová myčka černého nádobí šetří energii

3. 10. 2018

Nová myčka černého nádobí šetří energii

Od minulého týdně je na stravovacím provozu litoměřické nemocnice v provozu nová myčka černého nádobí. Ta nahradila starou myčku, která musela být z důvodu dlouhodobého používání a neopravitelné poruchy odstavena z provozu.

Elektromobily se osvědčily

2. 10. 2018

Elektromobily se osvědčily

Od poloviny minulého týdne má dopravní zdravotní služba litoměřické nemocnice možnost po dobu dvou týdnů zkoušet nový elektromobil. Jde o vůz VW eGolf zapůjčený firmou Horejsek, která již dva vozy stejné značky formou operativního leasingu uzavřeného na dva roky do nemocnice dodala v prosinci 2016. Nový model má oproti stávajícím elektromobilům delší dojezd.

Nemocnice zve k prohlídce technického zázemí

27. 9. 2018

Nemocnice zve k prohlídce technického zázemí

Ke Dnům zdraví, které probíhají po celý měsíc říjen, se v letošním roce připojila i litoměřická nemocnice. „Zájemcům z řad široké veřejnosti se chceme představit po stránce, která zatím zůstávala stranou, ale která je přesto pro chod nemocnice nezbytná. Jde o technicko provozní zázemí, do kterého otevřeme ony pomyslné dveře ve středu 3. října,“ pozval Radek Lončák, předseda představenstva.

V pátek 28. září bude otevřená nemocniční lékárna

26. 9. 2018

V pátek 28. září bude otevřená nemocniční lékárna

V Den české státnosti, tj. v pátek 28. září 2018, otevřeme nemocniční lékárnu.

Budeme tu pro vás v době od 10 do 14 hodin.

Naše laboratoř se zařadila ke špičce

25. 9. 2018

Naše laboratoř se zařadila ke špičce

Nemocnice Litoměřice, a. s. získala nejnovější systém pro testování laboratorních vzorků v republice. Lékařům i pacientům přinese systém Atellica Solution od společnosti Siemens Healthineers rychlejší, kvalitnější a přesnější výsledky testů.

Dne 27. září odpadá vyšetření dětských kyčlí

21. 9. 2018

Dne 27. září odpadá vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 27. 9. 2018 není vyšetření dětských kyčlí.

Budete v době voleb v nemocnici? Existuje několik možností, jak i zde můžete odevzdat svůj hlas

20. 9. 2018

Ve dnech 5. a 6. října 2018 nás čekají hned dvoje volby, a to volby do obecních zastupitelstev a volby do Senátu PČR.
Své aktivní volební právo může za určitých podmínek, které se liší pro volby do obecního zastupitelstva a pro volby do Senátu, volič uplatnit i při pobytu ve zdravotnickém zařízení

Zde nabízíme pacientům návod, jak v případě voleb do obecního zastupitelstva a do Senátu PČR postupovat.

Možnost ohodnotit naši nemocnici pacienti uvítali

18. 9. 2018

Možnost ohodnotit naši nemocnici pacienti uvítali

Rekordní zájem vzbudila v letošním roce anketa zaměřená na hodnocení spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů litoměřické nemocnice, jejímž každoročním pořadatelem je nezisková organizace HealthCare Institute (HCI). Svůj názor na spokojenost s nemocnicí vyjádřilo v období únor až srpen více než tisíc osob, konkrétně 443 pacientů z ambulantní a 654 pacientů z lůžkové části nemocnice.

Na zvýšení komfortu pacientů jsme získali přes sedm miliónů

14. 9. 2018

Na zvýšení komfortu pacientů jsme získali přes sedm miliónů

V pondělí 10. září schválili zastupitelé Ústeckého kraje litoměřické nemocnici dotaci ve výši 7,1 miliónu korun. Ta o tyto prostředky zažádala letos v červnu v rámci dotačního programu s názvem „Podpora zvýšení komfortu pacientů při poskytování akutní lůžkové péče na území Ústeckého kraje – 2018“, který je cílen na všechny nemocnice v kraji.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31