Upozornění pro návštěvy hospitalizovaných pacientů

7. 2. 2018

Upozornění pro návštěvy hospitalizovaných pacientů

Žádáme návštěvy u pacientů hospitalizovaných na lůžkových odděleních naší nemocnice, aby vzhledem k  výskytu akutních respiračních onemocnění a vývoji epidemiologické situace v regionu omezili pobyt u svých blízkých na co nejkratší dobu a v zájmu pacientů snížili i počet osob u jednotlivých nemocných. Jedincům s příznaky virového onemocnění může být přístup na lůžkové oddělení i zcela odepřen.

Máme čtyři nové ultrazvuky

7. 2. 2018

Máme čtyři nové ultrazvuky

Celkem čtyři nové ultrazvuky byly začátkem února dodány do litoměřické nemocnice. Jde o moderní přístroje, které se vyznačují vysokou kvalitou obrazu a přitom jednoduchým ovládáním. Dva z těchto ultrazvuků budou umístěny na operačních sálech, jeden na ARO a další bude sloužit pro diagnostiku pacientů interního oddělení včetně kardiovaskulární JIP.

Dne 19. února 2018 odpadá indikační poradna gynekologie

31. 1. 2018

Dne 19. února 2018 odpadá indikační poradna gynekologie

V pondělí 19. února 2018 odpadá indikační poradna gynekologie MUDr. Hejtmánkové.

Dne 1. února 2018 odpadá vyšetření dětských kyčlí

29. 1. 2018

Dne 1. února 2018 odpadá vyšetření dětských kyčlí

Ve čtvrtek 1. 2. 2018 není vyšetření dětských kyčlí.

Provoz magnetické rezonance byl zahájen

18. 1. 2018

Provoz magnetické rezonance byl zahájen

Slavnostním otevřením dne 17. ledna 2018 byl završen projekt vybudování pracoviště magnetické rezonance litoměřické nemocnice. V rámci tohoto projektu, který byl hlavní investiční akcí roku 2017, byla realizována jak stavební úprava prostor, kde je nová technologie umístěna, tak i nákup samotného přístroje.

V hale nemocnice tentokrát kouzlí paní zima

10. 1. 2018

V hale nemocnice tentokrát kouzlí paní zima

"Krásy zimy“ je název nové fotovýstavy, která byla první lednový pátek zahájena vernisáží v hale litoměřické nemocnice. Autorem poutavých snímků zimní krajiny a úkazů, které umí vykouzlit jedině mráz s pomocí vody, je litoměřický fotograf a patriot Josef Pospíchal.

Budete v době volby prezidenta republiky v nemocnici? I zde můžete volit

5. 1. 2018

Budete v době volby prezidenta republiky v nemocnici? I zde můžete volit

Své aktivní volební právo může volič uplatnit i při pobytu ve zdravotnickém zařízení.
Má pro to několik možností odvislých do určité míry od charakteru jeho pobytu nebo hospitalizace, a to zda půjde o pobyt dlouhodobý či krátkodobý.

Zde nabízíme návod, jak v tomto případě postupovat.

Akční nabídka nemocniční lékárny na leden a únor

5. 1. 2018

Akční nabídka nemocniční lékárny na leden a únor

Bojujte s nástrahami chladného počasí s pomocí produktů z akční nabídky naší lékárny na leden a únor!

První přišla na svět Ema

4. 1. 2018

První přišla na svět Ema

Ema Jirásková se v Litoměřicích stala prvním miminkem narozeným v roce 2018. Maminka Kristýna Křížová z Úštěku ji v litoměřické porodnici přivedla na svět 1. ledna 53 minut po půlnoci. Holčička po porodu vážila 2990 gramů a měřila 50 cm.

Tříkrálová sbírka v naší nemocnici

3. 1. 2018

Tříkrálová sbírka v naší nemocnici

Zítra, tj. 4. ledna můžete před nemocnicí, příp. v prostorách vstupní haly nemocnice, potkat koledníky Tříkrálové sbírky pořádané Charitou ČR
Koledníky Charity lze rozpoznat podle průkazky vystavené a potvrzené Charitou ČR, kterou na požádání předloží. Kasička, do které koledníci vybírají, je opatřena znakem Charity a musí být úředně zapečetěná městským úřadem.

Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29