Aktuální výhodná nabídka nemocniční lékárny

Aktuální výhodná nabídka nemocniční lékárny

Neváhejte a přijďte k nám nakoupit výhodně. Naše nemocniční lékárna aktuálně nabízí za velmi výhodné ceny několik produktů:

  • zubní pastu Lacalut Aktiv 100 gramů za 93 Kč
  • Imunoglukan sirup 250ml za 369 Kč (původní cena 420 Kč)
  • Quixx sprej acute a Quixx sprej daily za 76 Kč (původní cena 215 Kč)

 

 

  • Lacalut Aktiv 100 gramů s 33 % zdarma. Zubní pasta Lacalut Aktiv je vyvinuta speciálně pro prevenci parodontózy a krvácení dásní. Snižuje citlivost na podráždění a bolest, zpevňuje dásně a pomáhá předcházet onemocněním dásní. Cena 93 Kč.
  • Imunoglukan sirup 250ml. Imunoglukan P4H je tekutý doplněk stravy, který přispívá k normální funkci imunitního systém. Díky tomu, že neobsahuje aromata, barviva ani lepek, je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti od 3 let nebo dokonce alergiky a diabetiky. Přírodní imunoglukan s vitaminem C se vzájemně podporují, čímž aktivují obranyschopnost organismu a pomáhají odstraňovat škodlivé látky z těla. Je doporučené jej užívat večer před spaním nebo ráno na lačno. Není vhodný pro osoby s transplantovanými orgány a u osob užívající imunosupresiva je pouze na doporučení lékaře. K dostání je bez předpisu. Cena 369 Kč (původní cena 420 Kč).
  • Quixx sprej acute a Quixx sprej dailyQuixx Acute je hypertonický roztok mořské vody obsahující stoprocentně přírodní mořskou vodu z Atlantského oceánu s řadou minerálů a stopových prvků. Vyšší koncentrace solí přirozeně uvolní ucpaný nos. Quixx Acute zajišťuje přirozené vyčištění nosu a jeho uvolnění, napomáhá uvolnit podrážděný nos při nachlazení, chřipce, alergiích nebo alergické rýmě. Quixx Daily je isotonický roztok mořské vody obsahující stoprocentně přírodní mořskou vodu z Atlantského oceánu s řadou minerálů a stopových prvků. Quixx Daily čistí nos, odstraňuje nečistoty (redukuje bakterie, viry, alergeny a pyly, krusty, prach a nadbytek hlenu), hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost nosní sliznice. Používá se pro každodenní hygienu nosu, jako prevence rýmy, pomáhá při léčbě rýmy a vedlejších nosních dutin s vyčištěním nosu před podáním léčiva. Cena 76 Kč, (původní cena 215 Kč).

Vloženo: 24. 11. 2020

foto5.jpg
foto4.jpg
foto3.jpg
...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close