Audiologická ambulance bude brzy mít novou kabinu pro vyšetření sluchu

Celých dvacet let sloužila pacientům audiologické ambulance litoměřické nemocnice kabina pro vyšetření sluchu. Nyní bude demontována a v rámci druhé etapy rekonstrukce audiologické ambulance bude nahrazena zcela novou audiokabinou v hodnotě přes 200 tisíc korun.

Druhá etapa rekonstrukce prostor audiologické ambulance bude probíhat v době od 12. do 18. června. „V této době nebude možné provádět vyšetření sluchu,“ upozornila vrchní sestra odborných ambulancí a doplnila, že audiologická vyšetření bude možné si objednat v ORL ambulanci v Terezínské ulici v Lovosicích na telefonním čísle 416 731 447.

První etapa rekonstrukce audiologické ambulance probíhala v létě loňského roku. Zahrnovala stavební úpravy prostor včetně jejich prosvětlení a vybudování bezbariérového přístupu. Ve druhé etapě proběhne výmalba stěn, položení podlahové krytiny a osazení nové vyšetřovací kabiny. V blízké budoucnosti je pro toto pracoviště v plánu rovněž nákup nového audiometru a tympanometru v hodnotě zhruba 430 tisíc korun. Pro toto přístrojové vybavení byly nedávno upřesněny specifikace parametrů a brzy budou vyhodnoceny zaslané nabídky na dodání.

O znovuotevření ambulance po druhé etapě rekonstrukce bude nemocnice pacienty informovat na svých internetových stránkách a facebookovém profilu. (nk)

Vloženo: 13. 6. 2019