Barvy podzimu v hale nemocnice

Začátek září přinesl do haly litoměřické nemocnice novou fotovýstavu. Ta tentokrát nese název Barvy podzimu a nabízí krásné snímky Jindřicha Trojana, člena fotoklubu Porta Litoměřice.

„Období podzimu je každoroční krásnou přehlídkou toho, co příroda dokáže barevně rozehrát. V přírodě všechno dozrává, listy stromů a keřů postupně mění svoji barvu. V tomto období se stačí rozhlédnout kolem sebe, podívat se do parků nebo zahrad, pozvednout své zraky na stromy, které jinak často míjíme bez povšimnutí a vychutnat si tu podzimní krásu, kterou nám příroda nabízí,“ vyzývá fotograf, který se avizované podzimní kouzlo na svých snímcích snažil zachytit a zprostředkovat je tím i pacientům a návštěvníkům nemocnice.

Výstava v hale nemocnice potrvá do konce října. (nk)

Vloženo: 11. 9. 2015