České středohoří v hale nemocnice

České středohoří v hale nemocnice

První letošní fotovýstava byla koncem minulého týdne instalována v hale naší nemocnice. Pro všechny milovníky krásných fotografií jsou zde nyní vystaveny nejúspěšnější snímky 7. ročníku fotografické soutěže s názvem „Život a cestovní ruch v Českém středohoří“.

Soutěž pořádá každé dva roky skupina FotoporoT ve spolupráci s Městem Litoměřice. „Fotografie hodnotí porota, která je složena z novinářů a fotografů, profesionálních i amatérských. Loňského ročníku se zúčastnilo celkem 14 autorů, kteří zaslali celkem 58 fotografií, z toho 37 snímků jednotlivých a 21 snímků v 6 sériích,“ seznámil s podrobnostmi Petr Hermann, předseda odborné poroty a dodal, že hlavním smyslem fotosoutěže je propagace Českého středohoří a podpora cestovního ruchu v této krásné oblasti naší republiky. Téma mohou podle Petra Hermanna fotografové pojmout zcela podle svých představ. „Nezáleží na tom, zda fotí krajinu, přírodu, život nebo architekturu,“ vysvětlil.

Výstava vybraných fotografií zaslaných do soutěže, kterou si návštěvníci mohli prohlédnout již v průběhu loňského listopadu na Hradě v Litoměřicích, potrvá v hale nemocnice do 31. ledna 2019. (nk)

Vloženo: 14. 1. 2019

foto2.jpg
foto1.jpg
foto3.jpg
...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close