Chcete podpořit naši nemocnici? Zajděte v sobotu na polévku do Krušovické pivnice v Litoměřicích

Chcete podpořit naši nemocnici?  Zajděte v sobotu na polévku do Krušovické pivnice v Litoměřicích

Domácí kapustnici podle tradičního slovenského receptu bude v sobotu 26. listopadu od 14.00 hodin v Krušovické pivnici v Litoměřicích vařit pan Jozef Pásztor. Polévka bude nabízena za dobrovolnou úhradu a výtěžek z této akce bude věnován dětskému oddělení litoměřické nemocnice.

Akce s výbornou domácí polévkou, na kterou Jozef Pásztor sám nakupuje suroviny a za pomoci přátel jí zhruba 40 litrů i osobně navaří, je v Krušovické pivnici organizována již po třetí.  Takto získané finance jsou vždy věnovány na dobročinné účely.

Za nabídku finančně podpořit naše dětské oddělení panu Pásztorovi velmi děkujeme. (nk)

Vloženo: 24. 11. 2016