Divadélko BSJ již popáté potěšilo hospitalizované děti

Dne 5. září 2016 opět přijeli za dětmi hospitalizovanými na dětském oddělení litoměřické nemocnice pražští herci s pohádkou. Karla Vovsová a Tomáš Stolařík, jenž je členem divadelního spolku Kašpar pražského Divadla v Celetné, dětem zahráli přímo v jídelně dětského oddělení poutavé představení s názvem Kamarádství nade vše.

Poutavý a poučný příběh Honzy a jeho zvířecího přítele medvídka Nebojsy se našim dětským pacientům velmi líbil a samy se do představení aktivně zapojovaly.

Pohádka byla dětskému oddělení nabídnuta zcela zdarma. Pořadatelem těchto inscenací je společnost BSJ group, která je dodavatelem vybavení nemocnic, medicinálních plynů a lůžkových ramp.

Městská nemocnice v Litoměřicích si dovoluje hercům i pořadateli představení za jejich práci velmi poděkovat. (nk)

Vloženo: 6. 9. 2016