Divadélko BSJ již posedmé potěšilo hospitalizované děti

Dne 12. října 2017 opět přijeli za dětmi hospitalizovanými na dětském oddělení litoměřické nemocnice pražští herci s pohádkou. Karla Vovsová a Tomáš Stolařík, jenž je členem divadelního spolku Kašpar pražského Divadla v Celetné, dětem zahráli přímo v jídelně dětského oddělení poutavé představení s názvem Pohádky z klobouku.

Zábavné a zároveň poučné příběhy o vlkovi a třech kůzlátkách a o tom, jak Kašpárek lstí zachránil království před drakem, se našim dětským pacientům velmi líbily a samy se do představení aktivně zapojovaly.
Pohádka byla dětskému oddělení nabídnuta zcela zdarma. Pořadatelem těchto inscenací pro malé pacienty na dětských lůžkových odděleních je společnost BSJ GROUP s.r.o., která je dodavatelem vybavení nemocnic, rozvodů medicinálních plynů a lůžkových ramp.
Nemocnice Litoměřice si dovoluje hercům i pořadateli představení za jejich práci velmi poděkovat. (nk)

Vloženo: 13. 10. 2017