Důležité upozornění - přerušení dodávky elektrické energie dne 18. 6. 2016

Z důvodu pravidelné údržby ze strany dodavatele elektrické energie bude v Městské nemocnici v Litoměřicích dne 18. června 2016 v době od 13,30 hodin přerušena dodávka elektrické energie ze sítě ČEZ. Tato akce je naplánována cca na 3 – 4 hodiny.

V této době bude nemocnice napájena z náhradního zdroje, a tudíž bude nutné přijmout některá omezení týkající se spotřeby elektrické energie (tj. v době odstávky bude omezeno používání zbytných elektrických spotřebičů s větším odběrem, v každé budově bude v provozu pouze jeden výtah).

Městská nemocnice v Litoměřicích ujišťuje, že v žádném případě nedojde v době přerušení dodávky elektrické energie ze sítě ČEZ k omezením v poskytování zdravotních služeb.

Děkujeme za pochopení a za spolupráci při dodržování pokynů našeho personálu v době odstávky.

Vloženo: 15. 6. 2016