Důležité upozornění: Uzavření všech lůžkových oddělení pro návštěvy!

Vážení návštěvníci, na základě nařízení ministra zdravotnictví jsou od 10.3.2020 ZAKÁZÁNY návštěvy na všech lůžkových odděleních naší nemocnice.
V případech hodných zvláštního zřetele rozhodne o návštěvě lékař, a to o každém pacientovi a každém návštěvníkovi individuálně.
Toto opatření nemá časové omezení a bude zrušeno až na základě nového rozhodnutí.

Volný přístup do nemocnice je možný pouze v době od 6.00 do 17.30 (tedy po dobu fungování odborných ambulancí). Mimo tuto dobu je nemocnice pro běžný přístup uzavřena. Navštívit můžete pouze LPS pro dospělé a chirurgickou ambulanci v prostorách centrálního příjmu a též dětskou LPS ambulanci v dětském pavilonu. Důvod vstupu hlaste pracovníkovi recepce, či bezpečnostní agentury.

Pro přijetí  k porodu využijte samostatný vstup na porodnici (následujte směrové tabule). Stejný přístup je určen též pro gynekologické pacientky, přicházející mimo běžnou pracovní dobu gynekologické ambulance.

Vloženo: 9. 3. 2020