Fotografie Mirka Zimmera dávají prostor divácké fantazii

Nová výstavy fotografií byla v pondělí dopoledne instalována v hale litoměřické nemocnice. Autorem zčásti barevných a zčásti černobílých snímků je Miroslav Zimmer, litoměřický fotograf, který ve fotogalerii v hale nemocnice vystavuje již potřetí během pěti let. Výstava opět nese název „Objektivně vzato“, tentokrát však s číslem III.

Více o zaměření výstavy však napovídá její podtitul „Mezi snem a skutečností“, kterým si fotograf záměrně vymezil hranice, ve kterých se pohybuje. „Do jaké míry je to realita a do jaké už jde o fantazii autora? To už je i na divákovi, aby si na to při zhlédnutí výstavy zodpověděl,“ nabádá průvodní text k výstavě.

Snímky Mirka Zimmera budou  ve vestibulu nemocnice k vidění do konce března. (nk)

Vloženo: 17. 2. 2021