Gynekologické oddělení nabízí nové nadstandardní pokoje

Gynekologické oddělení nabízí nové nadstandardní pokoje

Dva zcela nové nadstandardní pokoje nabízí od úterý 12. května 2020 stanice gynekologie litoměřické nemocnice. Pracoviště tím zareagovalo na poptávku pacientek. „Zájem o jediný nadstandardní pokoj na této stanici byl velký, a ne vždy jsme byli schopni poptávku pacientek uspokojit. Proto jsme se rozhodli nabídku rozšířit,“ vysvětlil předseda představenstva Nemocnice Litoměřice Radek Lončák.

Dva nové jednolůžkové nadstandardní pokoje jsou, stejně jako stávající nadstandardní pokoj na gynekologické stanici, vybaveny elektricky polohovatelným lůžkem, TV, varnou konvicí, lednicí, malým stolkem s posezením, nočním stolkem a uzamykatelnou skříní. Součástí výbavy tohoto pokoje jsou dále ručníky, hygienické potřeby a barevné ložní prádlo. „Do ceny pokoje je zahrnuta i služba vysokorychlostního internetu,“ doplnila vrchní porodní asistentka gynekologicko porodnického oddělení litoměřické nemocnice Monika Boudová a uvedla, že hlavním rozdílem oproti stávajícímu nadstandardnímu pokoji na této stanici je sociální zařízení včetně bidetu, které mají dva nové nadstandardní pokoje společné. Tento fakt se promítá i do ceny za nové nadstandardní pokoje, která je 500 Kč za den. „U nadstandardního pokoje se samostatným sociálním zařízením je to 600 Kč za den,“ dodala Boudová.

Celé gynekologicko porodnické oddělení litoměřické nemocnice nyní disponuje celkem deseti nadstandardními pokoji. Na stanici gynekologie jsou tři a na stanici porodnice, určené pro těhotné a ženy po porodu, je dalších sedm těchto pokojů. (nk)

Vloženo: 12. 5. 2020

foto2.jpg

Nadstandardní pokoje je jednolůžkový.

foto3.jpg

Součástí vybavení je také televize.

foto7.jpg

Lůžko je elektricky polohovatelné.

foto5.jpg

Moderní sociální zařízení.

foto6.jpg

Sprchový kout.

foto4.jpg

Součástí WC je i bidet.

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close