Hala naší nemocnice nabízí pohled na krásy Českého středohoří

„Krásy Českého středohoří“, je název nové výstavy fotografií, kterou od 12. ledna hostí fotogalerie v hale litoměřické nemocnice. Jejich autorem je Pavel Kočí, litoměřický fotograf, který v naší nemocnici vystavuje vůbec poprvé.

„Fotografování se věnuji od roku 2000. Zaměřuji se zejména na krajinu a makro,“ uvedl ke své tvorbě Pavel Kočí a dodal, že začínal focením Českého středohoří a Českého Švýcarska.  „Časem přibyly i fotografie z cest po Čechách, Rakousku, Německu, Itálii, Slovinsku a Chorvatsku. V poslední době jsou mým hlavním tématem Alpy a do budoucna se chystám do Dolomit,“ přiblížil své plány fotograf, který své snímky několikrát publikoval i v regionálních časopisech.

Krásné velkoformátové fotografie krajiny Českého středohoří a několik násobně zvětšených snímků hmyzu bude v hale nemocnice k vidění do konce února 2016. Všechny zde vystavené fotografie, ale i mnoho dalších, je možné si prohlédnou na www.pavelkoci.cz. (nk)

Vloženo: 13. 1. 2016

Výstava potrvá do konce února 2016.

Autor nabízí snímky Českého středohoří.

Fotografie jsou tentokrát velkoformátové.

Součástí výstavy jsou i makrosnímky hmyzu.