Informace k balíčkům pro hospitalizované pacienty

Vzhledem k častým dotazům blízkých našich pacientů upřesňujeme pravidla pro předávání balíčků pro pacienty hospitalizované v naší nemocnici.

• Balíčky pro pacienty lze kdykoli nechávat na recepci. Následné dodání pacientovi bude zajištěno v odpoledních hodinách personálem nemocnice.
  • V době od 7.00 do 17.00 lze balíček osobně donést přímo na oddělení, kde je pacient hospitalizovaný, a u vchodu jej předat personálu oddělení. Mimo tento časový interval jsou všechny balíčky předávány přes recepci.
  • Balíčky pro pacienty hospitalizované na tzv. covidových stanicích lze předávat pouze přes recepci, osobní donášení přímo na oddělení není možné.

Žádáme blízké našich pacientů o zvážení obsahu balíčků (např. zařazení potravin podléhajících rychlé zkáze), respektování těchto pravidel a dodržování pokynů personálu nemocnice. Naším cílem je v maximální možné míře zamezit šíření nákazy a chránit zdraví nás všech.

Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 11. 2. 2021