Informace pro zájemce o antigenní testování obyvatel

Informace pro zájemce o antigenní testování obyvatel

V našem odběrovém místě bude od středy 16.12.2020 do pátku 15.1.2021 probíhat dobrovolné bezplatné testování obyvatel antigenním testem. Otestovat se mohou nechat všechny osoby, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění v ČR. Na odběrovém místě předloží průkaz pojištěnce nebo náhradní doklad. Testování veřejnosti bude probíhat každý pracovní den v době od 10.00 do 12.30 hodin, a to pouze po předchozí registraci prostřednictvím registračního formuláře na webu nemocnice (zde: https://www.nemocnice-lt.cz/pacient/registrace-k-odberu-na-vysetreni-covid-19/).

Testování bude možné podstoupit opakovaně, nejvýše však jedenkrát za pět dní.

Jak testování probíhá
Testování probíhá výtěrem z nosu. Výsledek je znám cca 30 minut po provedení testu. Testovaný dostane po provedeném antigenním testu potvrzení o výsledku.
V případě pozitivního antigenního testu bude testovaná osoba vyzvána k provedení PCR vyšetření, ke kterému se dostaví v čase určeném personálem odběrového místa.

Více informací k testování obyvatel antigenním testem najdete na webu Ministerstva zdravotnictví ČR: https://koronavirus.mzcr.cz/antigenni-testovani/

Vloženo: 15. 12. 2020

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close