Informace pro zájemce o vydání cizojazyčného potvrzení o výsledku antigenního testu

Odběrové centrum litoměřické nemocnice reaguje na poptávku veřejnosti (především z řad tzv. pendlerů) a po provedených antigenních testech vystavuje na požádání potvrzení o výsledku v anglickém jazyce. Vydání tohoto potvrzení v cizím jazyce není zpoplatněno.

Pro provedení antigenního testu v odběrovém centru Nemocnice Litoměřice, a.s. platí i nadále tyto podmínky:

• Zúčastnit testování se mohou všechny osoby, které jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění v České republice.
  • Antigenní testování je prováděno v odběrovém centru naší nemocnice v pracovní dny v době od 10.00 do 12.30 hodin.
  • Pro provedení antigenního testu je třeba se předem registrovat prostřednictvím formuláře dostupného na webu nemocnice nebo zde: https://www.nemocnice-lt.cz/pacient/registrace-k-odberu-na-vysetreni-covid-19/
  • Nechat se preventivně otestovat antigenními testy je bezplatně možné nejvýše jedenkrát za 5 dní. Častější provedení antigenního testu je zpoplatněno částkou 350 Kč za jeden test.

Vloženo: 26. 1. 2021