Interní oddělení dostalo darem mobilní odsávačku

Interní oddělení dostalo darem mobilní odsávačku

Sponzorský dar v hodnotě téměř 62 tisíc korun převzalo v pátek 3. ledna dopoledne od jednatele firmy Gerhard Horejsek a spol. s.r.o. Gerharda Horejska vedení nemocnice a vedení interního oddělení Nemocnice Litoměřice, a.s. Jde o mobilní elektrickou odsávačku Medela Basic 35 včetně příslušenství, které tvoří vozík, polykarbonátová 2,5 litrová lahev a držák na lahev.

„Nabídku firmy Gerhard Horejsek na sponzorský dar dle našeho výběru jsme velmi uvítali. Vybrali jsme si elektrickou odsávačku, kterou umístíme na stanici D našeho oddělení,“ seznámila vrchní sestra interny Eva Bendová a upřesnila, že tento přístroj slouží k odsávání sekretů z dýchacích cest a jejich následnému uvolnění. Velkou předností tohoto zařízení je jeho snadné ovládání, přemisťování díky pojízdné konstrukci a tichý a výkonný provoz.

 „Naše nemocnice si váží jakékoli formy pomoci k jejímu rozvoji a sponzorské dary velmi vítá,“ zmínil ve svém poděkování Radek Lončák, předseda představenstva. „Rádi jsme pomohli,“ reagoval Gerhard Horejsek. (nk)

Vloženo: 6. 1. 2020

foto1.jpg

Zleva: zástupce primáře interny MUDr. Jan Zbořil, primář oddělení MUDr. Karel Kubát, vrchní...

foto4.jpg
foto3.jpg
...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close