Ke Světovému týdnu respektu k porodu se připojíme výstavou našich miminek

Od pondělka 15. května 2017 začíná celosvětová kampaň Světový týden respektu k porodu. Stejně jako v loňském roce, tak i letos se k této akci připojí i porodnice Městské nemocnice v Litoměřicích.

„Na mnoha místech naší republiky probíhají u této příležitosti přednášky, semináře a workshopy na téma těhotenství, porod a rodičovství. My se opět připojíme malou výstavou fotografií dětí narozených v naší porodnici,“ uvedla Zuzana Procházková, staniční porodní asistentka gynekologicko porodnického oddělení litoměřické nemocnice a dodala, že v rámci kampaně bude pondělní těhotenské cvičení pro budoucí maminky zdarma a během celého týdne mají zájemci rovněž možnost prohlédnout si po předchozí telefonické domluvě na čísle 416 723 816 zdarma porodnici.

Výstava fotografií miminek, které pro účely prezentace v rámci Světového týdne respektu k porodu dodali jejich rodiče, je k vidění ve spojovací chodbě ze vstupní haly nemocnice do gynekologického pavilonu, tj. pavilonu E. (nk)

Vloženo: 12. 5. 2017