Litoměřická nemocnice je na Facebooku

V souvislosti se spuštěním nových webových stránek učinila litoměřická nemocnice další krok směrem k informování veřejnosti. Tím je založení oficiálního facebookového profilu, kam budou vkládány všechny informace o tom, co se v nemocnici právě děje nebo co se v nejbližší době chystá.

„Na profil chceme dávat aktuální informace také v případě, že dojde náhle ke změně či omezení provozu v některé ambulanci nebo na některém oddělení. Byli bychom velmi rádi, kdyby si naši pacienti a návštěvníci tento profil oblíbili a zvykli si jej sledovat. Je toho opravdu hodně, co se v nemocnici děje,“ vyzval předseda Správní rady nemocnice Radek Lončák.

Oficiální profil nemocnice na Facebooku však není jedinou novinkou v oblasti komunikace s veřejností. Nemocnice zřídila také samostatný profil pro svoji porodnici. „Budoucí maminky se nás na Facebook hodně ptaly, protože mladí lidé jsou takto zvyklí komunikovat. Je to moderní a velmi pružné a my jsme to uvítali,“ zhodnotila vrchní porodní asistentka Simona Filipová a dodala, že na profil litoměřické porodnice budou vkládány například aktuální informace o předporodních kurzech, o těhotenském cvičení nebo o možnostech, které ve zdejší porodnici budoucí rodičky mají. (nk)

Vloženo: 25. 9. 2015