Karla dostala za své prvenství dárek

Karla dostala za své prvenství dárek

Prvním děťátkem narozeným v litoměřické porodnici v roce 2019 je holčička Karla Sendlai. Její maminka Dana Chytková ji přivedla na svět už 21 minut po silvestrovské půlnoci. Karla, která je jejím prvním dítětem, po narození vážila 3030 g a měřila 49 cm.

Malé Karle přišli ve středu 2. ledna k jejímu prvenství pogratulovat také zástupci nemocnice, předseda představenstva Radek Lončák, manažerka pro nelékařské zdravotnické obory Lenka Kalábová a vrchní porodní asistentka gynekologicko-porodnického oddělení Monika Boudová. První letošní miminko od nich dostalo na památku zlatý řetízek s přívěskem a maminka květinu. Navíc jim ještě bylo zdarma poskytnuto ubytování na nadstandardním pokoji.

„Moc gratulujeme k narození děťátka a přejeme, ať vám dcerka dělá velkou radost a celé rodině hlavně hodně zdraví. A samozřejmě nás velmi těší, že jste si pro tento důležitý životní okamžik vybrala právě naši porodnici,“ popřál Radek Lončák.

„V této porodnici jsem velmi spokojená,“ reagovala maminka, která chválila nejen průběh porodu, ale také navazující služby na stanici šestinedělí.

Zajímavostí je, že v litoměřické porodnici bývají prvními miminky roku většinou děvčátka. Bylo tomu tak nejen letos a loni, ale kromě roku 2017, kdy se jako první narodil chlapec František, také v roce 2016, 2015 a 2014. (nk)

Vloženo: 2. 1. 2019

foto2.jpg

Karla s maminkou Danou Chytkovou.

foto3.jpg

Karla je prvním letošním miminkem.

foto1.jpg

Od předsedy představenstva Radka Lončáka, manažerky pro nelékařské zdravotnické obory Lenky...

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close