Místopředsedkyně vlády Alena Schillerová navštívila litoměřickou nemocnici

Místopředsedkyně vlády Alena Schillerová navštívila litoměřickou nemocnici

Ministryně financí a místopředsedkyně vlády JUDr. Alena Schillerová, Ph.D., navštívila ve středu 8. září 2021 Krajskou zdravotní, a.s. (KZ) - Nemocnici Litoměřice, o.z. V areálu litoměřické nemocnice ji uvítal předseda představenstva KZ MUDr. Ondřej Štěrba, generální ředitel společnosti MUDr. Petr Malý, MBA, ředitel zdravotní péče Nemocnice Litoměřice Ing. Radek Lončák, MBA, hejtman Ústeckého kraje Ing. Jan Schiller a další zástupci Ústeckého kraje, vedení Krajské zdravotní a litoměřické nemocnice.

„Chtěla bych vám poděkovat, protože nebýt našeho skvělého zdravotnictví, dostali bychom se do velmi nepříjemné situace, v jaké bylo v době pandemie koronaviru mnoho jiných zemí,“ řekla ministryně Alena Schillerová na setkání se zaměstnanci litoměřické nemocnice. Na setkání se zdravotníci ptali na aktuální situaci ve zdravotnictví, stav českých financí či blížící se volby. Řeč přišla i na dotační program REACT.

„Jsme rádi, že paní ministryně v souladu s předchozím vyjádřením pana premiéra Babiše a paní ministryně Dostálové jednoznačně potvrdila, že ve všech třech výzvách dotačního programu REACT bude dostatek finančních prostředků, z kterých bude moct Krajská zdravotní čerpat na své strategické investice,“ uvedl předseda představenstva KZ Ondřej Štěrba.

 

Zdroj:info@kzcr.eu

Vloženo: 9. 9. 2021

foto1.jpg
foto2.jpg
...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close