Na rodičky čeká v litoměřické porodnici více nadstandardních pokojů

Na požadavky rodiček zareagovalo v nedávné době gynekologicko-porodnické oddělení Litoměřické nemocnice vybudováním dalších dvou nadstandardních pokojů. Jejich počet tak vzrostl na sedm na stanici šestinedělí, jeden je na stanici gynekologie.

„O tyto pokoje je mezi ženami velký zájem, hlavně u novopečených maminek. Často se nám stávalo, že byly plné a my jsme nemohli vyhovět všem zájemkyním,“ vysvětlila důvody pro rozhodnutí navýšit počet nadstandardních pokojů Simona Filipová, vrchní porodní asistentka, a dodala, že ceny těchto pokojů jsou jedny z nejnižších v kraji, jedná se o částku 500 korun za noc. Kromě nadstandardního vybavení pokoje je samozřejmostí možnost výběru stravy, rychlé Wi-Fi připojení a ubytování doprovodu. Maminky zde dostávají i jednorázové pleny pro miminko. (nk)

Vloženo: 18. 10. 2016

Na GPO nedávno vznikly dva nové nadstandardní pokoje.

Pobyt na takovém pokoji je zpoplatněn částkou 500 Kč za noc.

Tyto pokoje nabízí pacientkám vysoký komfort.

Nadstandardní pokoje využívají rády i ženy, které na příchod miminka teprve čekají.

Koupelna nadstandardního pokoje.

Sociální zařízení nadstandardního pokoje.