Nemocnice pokračuje ve výměně lina

Další fázi výměny podlahové krytiny na chodbách má v plánu Městská nemocnice v Litoměřicích již tento víkend. Nová podlahová krytina bude položena v prostoru před výtahy v pavilonu E (gynekologický) a v části chodby vedoucí z tohoto pavilonu směrem k bufetu "na kříži". Práce začnou v pátek 9. října v 17,00 hodin a dle předběžného odhadu potrvají do sobotního večera.

Trasy, které budou obcházet dočasně uzavřené prostory, budou zřetelně vyznačeny.

„S výměnou podlahové krytiny jsme začali v červnu v pavilonu G u centrálních operačních sálů. V srpnu jsme zrealizovali výměnu lina na chodbách mezi centrálním příjmem a oddělením radiologie,“ zmínil Radek Lončák, předseda Správní rady nemocnice a dodal, že termíny realizace prací jsou vždy voleny v době, kdy je v dotčených prostorách co nejmenší provoz.

I přes všechna opatření, která mají za cíl minimalizovat dopad výměny podlahové krytiny na pacienty a na provoz nemocnice, žádá nemocnice veřejnost, své pacienty a jejich návštěvy o pochopení dočasných omezení pohybu a zvýšené prašnosti, které probíhající práce provází. „Samozřejmě jsme tomu přizpůsobili i úklid, který bude probíhat oproti normálnímu režimu výrazně častěji,“ ujistil Radek Lončák závěrem. (nk)

Vloženo: 9. 10. 2015