Nová možnost pro zájemce o očkování z věkové kategorie 80+

S cílem optimalizovat využití očkovacích látek v očkovacím centru Nemocnice Litoměřice, a.s. (očkování proti covid 19) nabízíme zájemcům z řad veřejnosti 80+ možnost registrovat se do našeho centra na pozice náhradníků, a to prostřednictvím tohoto formuláře: https://vaccination-form.production-e.asrv.cz/

Tento formulář je možné využít i v případě, že se nepodaří uskutečnit rezervaci do našeho centra přes centrální rezervační systém. Podmínkou pro registraci do očkovacího centra naší nemocnice je provedení registrace v centrálním rezervačním systému (přidělení PIN 1), bez které očkování nemůže být provedeno.

Přijetí k očkování bude potvrzeno SMS zprávou nebo e-mailem (večer před termínem očkování, tj. po uzavření seznamů na příslušný den) na telefonní číslo nebo e-mail uvedený ve formuláři při registraci. Bez potvrzující SMS zprávy nebo e-mailu se, prosím, k očkování nedostavujte a vyčkejte. Budete zařazeni na nejbližší možný termín, o kterém budete informováni.

Vloženo: 25. 2. 2021