Očkovací centrum se přestěhovalo do nových prostor

Očkovací centrum (očkování proti COVID-19), které až do 7. 5. 2021 fungovalo v prostorách litoměřické nemocnice, se od 10. května 2021 přesouvá do velkokapacitního očkovacího centra v areálu výstaviště Zahrada Čech – pavilon H (vchod z ulice Karla IV., adresa: Na vinici 948/13, 412 01 Litoměřice).

V tomto velkokapacitním očkovacím centru budou počínaje pondělím 10. května 2021 aplikovány všechny vakcíny, a to včetně druhých dávek pro osoby, které první dávku očkování dostaly v litoměřické nemocnici nebo na Zahradě Čech v pavilonu G.

Termíny pro druhou dávku očkování zůstávají samozřejmě v platnosti, mění se pouze místo očkování.

Velkokapacitní očkovací centrum v pavilonu H Zahrady Čech je od 10. 5. 2021 jediným očkovacím centrem v Litoměřicích, kde probíhá očkování proti COVID-19.

Litoměřické očkovací centrum s kapacitou 1000 naočkovaných lidí denně bude fungovat každý den včetně víkendů od 8:00 do 18:00 hodin.

FOTO: kzcr.eu

Vloženo: 10. 5. 2021

Pohled do prostor určených pro čekání po očkování.

Prostor pro lékaře.

Slavnostního otevření velkokapacitního očkovacího centra v Litoměřicích se zúčastnili zástupci...