Páťákům jsme ukázali sanitku zvenčí i zevnitř

S prací dopravní zdravotní služby i s vnitřním vybavením sanitky, včetně všech možností, které při přepravě pacientů nabízí, seznamoval 21. září celé dopoledne na litoměřickém výstavišti řidič dopravní zdravotní služby litoměřické nemocnice Miroslav Borovička žáky pátých tříd litoměřických základních škol.

Konala se zde totiž preventivně bezpečnostní akce IZS Tvůj ochránce, jejíž součástí jsou vždy i ukázky práce policistů, hasičů, zdravotníků a dalších složek integrovaného záchranného systému.

Akce se koná v rámci kampaně Národní dny bez úrazů, do které se naše nemocnice, a to právě poskytnutím sanitky, kterou si mohou děti různých věkových kategorií důkladně prohlédnout a vyzkoušet její vybavení, zapojuje pravidelně několikrát do roka. (nk)

Vloženo: 21. 9. 2016