Poděkování u příležitosti Mezinárodního dne sester

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte, abychom Vám u příležitosti Mezinárodního dne sester poděkovali za vaši náročnou práci. Děkujeme Vám za to, s jakou obětavostí a nasazením tuto práci vykonáváte, za lidský a profesionální přístup k pacientům a vaše odhodlání pomáhat.

Profese, kterou jste si zvolili, je velmi náročná. Setkáváte se s nemocí, bolestí, strachem, stresem, agresivitou a v neposlední řadě jste při své práci konfrontování i s konečností lidského života. Přesto vše zvládáte často s úsměvem na tváři. Povolání, které vykonáváte, je především posláním, a my bychom Vám alespoň touto formou chtěli vyjádřit svou vděčnost za to, že jste součástí týmu naší nemocnice.

vedení Nemocnice Litoměřice, a.s.

Mezinárodní den sester se slaví na počest narození zakladatelky ošetřovatelství Florence Nightingale (12. května 1820 – 13. srpna 1910), která je považována za zakladatelku a průkopnici povolání všeobecné (zdravotní) sestry a moderního ošetřovatelství.

Vloženo: 12. 5. 2020

U příležitosti Mezinárodního dne sester se před hlavním vstupem do nemocnice rozhoukaly v pravé...

Ti, kteří na chvíli mohli opustit pracoviště, se přišli podívat.

Malé poděkování velmi potěšilo.