Polévka a guláš opět přispějí dobré věci. Jste srdečně zváni

Polévka a guláš opět přispějí dobré věci. Jste srdečně zváni

Již čtvrtý ročník dobročinné akce pro litoměřickou nemocnici se uskuteční tuto sobotu 16. listopadu. Jde o vaření tradiční maďarské kapustnice a guláše, které na vlastní náklady pouze s pomocí sponzorů a přátel připraví a za dobrovolný příspěvek nabídne všem příchozím hlavní iniciátor celé akce Jozef Pásztor. 

 Veškerý výtěžek, stejně jako ve všech předchozích ročnících, následně věnuje dětskému oddělení litoměřické nemocnice.

Akce, která se pomalu stává tradicí, se opět uskuteční v Krušovické pivnici v Litoměřicích a kromě výborného jídla nebude chybět ani zábava, o kterou se opět postará skupina Hazard. “V loňském roce jsme k polévce nově uvařili i guláš, který se snědl během první půlhodiny. Proto se na něj můžete těšit i letos. Uděláme ho rozhodně více,“ slibuje Jozef Pásztor, který v loňském roce za polévku a guláš vybral rekordních 26.000 korun. Ty byly dětským oddělením následně využity jako příspěvek k nákupu odsávaček.

Radost ze vzájemné spolupráce s panem Pásztorem vyjádřil i Radek Lončák, předseda představenstva Nemocnice Litoměřice, a.s.: „Od začátku spolupráce s panem Pásztorem se nám každoročně daří výtěžek navyšovat. Nyní je laťka již hodně vysoko, ale já přesto věřím, že ji překonáme. Všichni, kteří chtějí přispět dobré věci, jsou srdečně zváni.“ (nk)

Vloženo: 11. 11. 2019

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close