Pro lepší přehled o omezeních provozu zřídila nemocnice na webu samostatný odkaz

V souvislosti s aktuální situací ohledně výskytu onemocnění  COVID – 19, která z hlediska provozu nemocnice vyžaduje určitá provozní omezení některých pracovišť, byla na internetových stránkách litoměřické nemocnice zřízena samostatná sekce věnovaná pouze těmto omezením.

„Uvědomujeme si, že informací je nyní hodně a neustále přibývají nové, proto jsme to chtěli našim pacientům co nejvíce zjednodušit s cílem, aby vše potřebné našli na jednom místě,“ uvedl předseda představenstva Radek Lončák a vysvětlil, že k některým omezujícím opatřením musela nemocnice přistoupit proto, aby se co nejlépe připravila na zvládnutí všech situací, které mohou ohledně šíření nákazy koronavirem nastat. „Potřebujeme omezit odkladné výkony a soustředit veškeré naše kapacity na akutní péči,“ upřesnil.

Samostatná sekce, která zůstane aktivní po celou dobu trvání provozních omezení, je snadno dostupná přímo z úvodní stránky webu a pro zviditelnění je navíc barevně odlišena. Budou sem průběžně přidávány informace týkající se omezení, případně rušení provozu jednotlivých pracovišť nemocnice. „Doporučuji každému, kdo bude chtít naši nemocnici navštívit, aby si právě v této sekci aktuální stav předem ověřil,“ vyzval Radek Lončák. (nk)

Nová sekce dostupná rovněž ZDE

Vloženo: 13. 3. 2020