První přišla na svět Ema

První přišla na svět Ema

Ema Jirásková se v Litoměřicích stala prvním miminkem narozeným v roce 2018. Maminka Kristýna Křížová z Úštěku ji v litoměřické porodnici přivedla na svět 1. ledna 53 minut po půlnoci. Holčička po porodu vážila 2990 gramů a měřila 50 cm.

„Termín jsem měla až později, takže první miminko letošního roku jsem opravdu nečekala,“ prozradila novopečená maminka.

Emě a její mamince přišli ve čtvrtek 4. ledna pogratulovat předseda představenstva a výkonný ředitel nemocnice Radek Lončák a manažerka pro nelékařské zdravotnické obory Lenka Kalábová. Prvnímu letošnímu miminku předali zlatý řetízek s přívěskem a mamince květinu. „Přejeme, ať vám dcera dělá velkou radost a celé rodině hlavně hodně zdraví. A samozřejmě nás velmi těší, že jste si pro tento důležitý životní okamžik vybrala právě naši porodnici,“ popřál Radek Lončák.
„Rodila jsem u vás i první dítě a v obou případech jsem byla moc spokojená,“ reagovala Kristýna Křížová a prozradila, že na malou Emu se doma již těší kromě tatínka i bratříček Jiřík, kterému jsou necelé čtyři roky.

V litoměřické porodnici se v roce 2017 narodilo celkem 627 dětí, z toho 295 holčiček a 332 chlapečků. Nejčastějšími jmény děvčátek byla Eliška, Ema (Emma) a Lucie, u kluků to byl Jan, Lukáš a Filip. Během prvního letošního dne zde přišla nedlouho po půlnoci na svět hned dvě děvčátka. (nk)

Vloženo: 4. 1. 2018

foto2.jpg

Emě a její mamince přišli popřát předseda představenstva Radek Lončák a manažerka pro nelékařské...

foto4.jpg

Ema s maminkou Kristýnou.

foto6.jpg

Ema je naším prvním letošním děťátkem.

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close