Týden respektu k porodu nabízí výstavu miminek i prohlídky porodnice zdarma

V pondělí 14. května 2018 začala celosvětová kampaň Světový týden respektu k porodu. Stejně jako v předchozích letech, i letos se k této akci připojila také litoměřická porodnice.

„Na mnoha místech naší republiky probíhají u této příležitosti přednášky, semináře a workshopy na téma těhotenství, porod a rodičovství. My se opět připojujeme malou výstavou fotografií dětí narozených v naší porodnici, abychom připomněli, jak krásný a jedinečný je okamžik narození,“ uvedla Zuzana Procházková, staniční porodní asistentka gynekologicko porodnického oddělení Nemocnice Litoměřice, a.s. a připomněla, že v rámci kampaně opět mají během celého týdne zájemci možnost prohlédnout si po předchozí telefonické domluvě na čísle 416 723 816 zdarma porodnici.

Výstava fotografií miminek, které pro účely prezentace v rámci Světového týdne respektu k porodu dodali jejich rodiče, je k vidění ve spojovací chodbě ze vstupní haly nemocnice do gynekologického pavilonu, tj. pavilonu E. (nk)

Vloženo: 15. 5. 2018