Ukončení plánované operativy na ortopedickém oddělení s následným uzavřením oddělení

Nemocnice Litoměřice, a.s. oznamuje, že v souvislosti s aktuálním vývojem situace ohledně onemocnění COVID – 19 na ortopedickém oddělení zastavuje ke dni 13. 3. 2020 příjem nových pacientů pro plánovanou operativu. K úplnému uzavření oddělení dojde nejpozději ve středu 18. 3. 2020.
Výhledově je rovněž plánováno zastavení příjmu nových pacientů na plánované výkony ostatních oddělení, aktuálně ORL. Provoz ORL ambulance zůstane nedotčen.

„Museli jsme přistoupit k některým omezujícím opatřením, abychom se co nejlépe připravili na to, co může ohledně nákazy koronavirem přijít. Potřebujeme omezit odkladné výkony a soustředit veškeré naše kapacity na akutní péči. Všechny kroky činíme v zájmu co nejlepšího zvládnutí této náročné situace,“ ujistil předseda představenstva litoměřické nemocnice Radek Lončák.

Žádáme pacienty, aby pro přehled o aktuálním provozu naší nemocnice průběžně sledovali internetové stránky nemocnice: www.nemocnice-lt.cz

Vloženo: 13. 3. 2020